Klikni a vyzvedni

Garance ceny

Snadná výměna zboží

Zahradní nábytek, grily, polstry, slunečníky a mnoho dalšího

             

V JYSKu pro vás máme vždy skvělou nabídku výrobků na zahradu. Nabízíme širokou škálu klasického zahradního nábytku z tvrdého dřeva s certifikátem FSC™, z hliníku nebo plastu, který se hodí do každé zahrady. K jakékoli sestavě si u nás pořídíte vhodné polstry.

Jak vybrat zahradní nábytek

Zahradní nebo balkónový nábytek by měl vyhovovat vašim potřebám a lahodit vašemu vkusu. Důležitým krokem je výběr materiálu. Nabídka je opravdu široká a my vám rádi pomůžeme s výběrem. Přečtěte si náš návod jak si vybrat správný zahradní nábytek.

Zahradní sezóna v plném proudu

Kromě zahradního nábytku najdete v JYSKu vše potřebné na léto na zahradě. Solární lampy, lucerny a zahradní květináče udělají z vaší zahrady příjemné místo k odpočinku. V horkých letních dnech určitě oceníte slunečníky, přístřešky či chladící boxy. A ti nejmenší se mohou vydovádět na trampolíně nebo v nafukovacím bazénu. Léto na zahradě může začít!

Zahradní nábytek pro každého

JYSK nabízí zahradní nábytek s funkčním designem, u kterého naleznete spojení pohodlí a elegance. Naše pestrá nabídka zahrnuje výrobky jak z luxusního tvrdého dřeva, tak nábytek nevyžadující údržbu.

Pokud byste se rádi dověděli, jak o nábytek pečovat a jak jej uskladnit v zimním období, následujte tento odkaz:

Péče o zahradní nábytek

Zahradní nábytek JUTLANDIA

Název značky JUTLANDIA® je odvozen od dánského regionu Jutsko, kde byl JYSK v roce 1979 založen. JUTLANDIA kombinuje skandinávský design, funkčnost a pohodlí s řadou nejrůznějších materiálů. Většina našeho zahradního nábytku nevyžaduje žádnou údržbu, proto si můžete letní dny užívat bez starostí.

Prečtěte si více o nábytku JUTLANDIA

FSC™ – záruka dlouhé životnosti zahradního nábytku 

V JYSKu jsme hrdí na to, že je většina našeho zahradního nábytku vyrobena ze dřeva s certifikátem FSC. Certifikát FSC je oceněním a důkazem toho, že hospodaření v lese splňuje přísné ekonomické, environmentální a sociální požadavky definované principy FSC.

Přečtěte si více o zahradním nábytku s certifikátem FSC