Nízká cena doručení

Rychlé doručení

Snadná výměna zboží

Poloh.křeslo LARVIK ocel/dřevo FSC

Skladová položka: 3759801


1 ks 2699,-

Koupit

Polohovací křesla (5 poloh) s hliníkovou konstrukcí, ocelovým výpletem. Se 4vrstvým nátěrem proti rzi. Područky a horní okraj opěradla z tvrdého dřeva. Certifikované dřevo FSC.

Rozměry po složení:

Šířka: 56 cm, Výška: 112 cm, Hloubka: 70 cm

Materiál židle:
Konstrukce: Hliník, Opěradlo: Ocel, Sedadlo: Ocel, Područky: Tvrdé dřevo Parana
Hliník je lehký a elegentní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem._Ocel je těžší, robustnější a silnější než hliník a nevyžaduje žádnou údržbu. Nevýhodou oceli je, že narozdíl od hliníku rezne. Během zimy by měla být uložena na suchém místě, aby nedošlo ke zrezivění._Parana je typ tvrdého dřeva. Tvrdé dřevo je 100% přírodní a masivní materiál, který je opatřen certifikátem FSC. Chcete-li prodloužit jeho životnost, ošetřujte tvrdré dřevo olejem._Koupí zahradního nábytku s certifikátem FSC® pomáháte udržet přírodu i dobré sociální podmínky v lesích, kde je dřevo těženo. Naprostá většina dřevěného zahradního nábytku, který JYSK prodává, je opatřena certifikátem FSC®. Hledejte takto označené výrobky.
Typ:

Polohovací židle

Funkce:

5 poloh

Ošetření:

Ošetřené olejem

Barva:

Tmavě šedá

Ekologický a zdravotní certifikát:
FSC®, .
Koupí zahradního nábytku s certifikátem FSC® pomáháte udržet přírodu i dobré sociální podmínky v lesích, kde je dřevo těženo. Naprostá většina dřevěného zahradního nábytku, který JYSK prodává, je opatřena certifikátem FSC®. Hledejte takto označené výrobky.

Všechna hodnocení

Žádná hodnocení. Buďte první, kdo tento výrobek ohodnotí, a získejte slevový kupón v hodnotě 100 Kč.

Napište hodnocení