Černý pátek začíná 23.11.2022


V JYSKu slavíme Black Friday od středy 23. 11 do neděle 27. 11. 2022. Nezmeškejte úžasné slevy a nabídky.
Budeme se na vás těšit na našich prodejnách nebo na e-shopu. Největší nákupní akce roku je tady!

Prohlédněte si leták plný skvělých cen:

Prohlédnout si leták

Zveme vás na Black Friday v JYSKu

Černý pátek, v originálu „Black Friday“, je termín pocházející z USA a označuje se tak den, který následuje po Dni díkůvzdání. Název vznikl ve Philadelphii a původně označoval velký dopravní zmatek, který tam obvykle po oblíbeném svátku nastal. 

Černým pátkem oficiálně začíná předvánoční nákupní sezóna. Tento den je oblíbený zejména pro výrazné slevy a vyvolává doslova nákupní horečku. Více se dočtete na našem blogu.

Jaké výrobky si koupit během Black Friday?

Zlevnili jsme široký sortiment výrobků - ať už sháníte něco pro sebe či své blízké, určitě u nás najdete to, co hledáte. Black Friday je nejen skvělou příležitostí pro nákup vánočních dárků, ale také pro zútulnění vašeho interiéru. Možná už delší dobou přemýšlíte, že si konečně pořídíte nový set příjemných ručníků nebo možná stojí za to koupit novou přikrývku a povlečení? V JYSKu snižujeme ceny tak, aby pro vás bylo výhodné vylepšit si svůj domov.

Sníte už dlouho o nové pohovce, nové šatní skříni či nové posteli do ložnice? Black Friday je ideální čas, kdy si své sny můžete splnit! Bonusem je, že na Black Friday zlevňujeme i dražší výrobky, takže třeba s pořízením postelového rámu a matrace určitě neotálejte a kupte je během těchto speciálních cen. Pokud nevíte, jak si vybrat tu správnou matrace - rádi vám poradíme. V každé prodejně vám naši ochotní zaměstnanci též rádi pomůžou. S výběrem polštáře a přikrývky samozřejmě poradíme také.

Skvělé ceny se ale nelimitují pouze na větší výrobky - i maličkosti, které váš dům zkrášlí se vyplatí koupit během Black Friday. Venkovní osvětlení ve formě světelných řetězů či světelných stromků rozzáří váš venkovní prostor za tmavých zimních večerů. A pokud se už chcete naladit na vánoční notu, Black Friday je perfektní příležitostí pro nákup vánočních dekorací.

Oslavte Black Friday online i na prodejnách

Jste samozřejmě zváni k oslavám Black Friday tady na JYSK.cz, ale rádi vás také uvítáme na našich prodejnách.

Nákup online s sebou nese výhody - protože jednoduše nakupujete z pohodlí svého domova a nemusíte spěchat a být ve stresu. Na druhou stranu ale na prodejně máte možnost si výrobky dobře prohlédnout. Záleží tedy čistě na vás, jaký způsob nakupování letos zvolíte. Skvělé nabídky Black Friday si můžete užít online i na prodejnách.

A nezapomeňte, že u nás máte neomezenou možnost vrácení zboží bez časového limitu.

Nenechte si ujít jedinečné nabídky v JYSKu v rámci Black Friday. Budeme se na vás těšit.