Inspirujte se trendem URBAN JUNGLE

Exotická výprava do trendu URBAN JUNGLE

Datum:

Kategorie: Inspirace

Klíčová slova: Nápady, Tipy, dekorace

Stačí pár květů a budete mít doma malou záhradku. K tomu pár doplňků v pěkném vzoru a vytvoříte si doma hotovou džungli. Zveme vás na exotickou výpravu do hloubky trendu URBAN JUNGLE.

Inspirace Kubou a Havanou

Trend URBAN JUNGLE, městská džungle, je exotický styl, který do našich bytů vnese svěží rostlinné motivy. Inspiraci našli designéři na Kubě a Havaně. Doplňky se tedy nesou v odstínech modré, zelené a žluté barvy. A samozřejmě nesmíme zapomenout na neodmyslitelnou součást trendu, kterou jsou krásné potisky.

Doplňky ve stylu URBAN JUNGLE 

[][]  

Živé barvy a motivy

Z naší výpravy do trendu URBAN JUNGLE si jako suvenýr k sobě domů přinesete rostliny a další přírodní motivy. Klidně můžete zkombinovat živé barvy a více výrobků v různých motivech. Platí jednoduché pravidlo: čím více, tím lépe. Svou džungli pěkně vyvážíte použitím základní bílé barvy a přírodních materiálů, jako je světlé dřevo.

[][]

Zelené rostliny

Jaká by to byla džungle bez rostlin! Do trendu URBAN JUNGLE tedy patří nejen živé barvy, ale také živé rostliny. Pořiďte si tolik zelených rostlin, kolik unesete a užívejte si kousku přírody u vás doma. Pro ty, kterým péče o květiny nevoní máme malou pomůcku – umělé květiny.

URBAN JUNGLE 

Vdechli jsme život doplňkům

Krabičky, keramika, plážové osušky i polštáře v ananasovém motivu, výrobky ve stylu URBAN JUNGLE pokrývají skutečně rozsáhlou oblast našeho sortimentu. Vyberte si své oblíbence a oživte jimi svůj domov.

[][]


Trend URBAN JUNGLE
 byl pečlivě vytvořen týmem našich designérů ve spolupráci s kolegy zodpovědnými za sortiment. Věříme, že se vám výběr líbí a bude vás inspirovat.

 

Kristýna Social Media and Digital Coordinator

Comments

site-badges