Klasický, nebo romantický styl – co je váš favorit?

Datum:

Kategorie: Bydlení

Hledáte inspiraci k zařizování jídelny či obývacího pokoje? Prohlédněte si dvě možnosti stylového bydlení.

Klasický skandinávský design

Nábytek KALBY


Tento pokoj je vybavený nábytkem KALBY. KALBY je naše řada skandinávského nábytku v klasickém stylu, inspirovaná dánským designem 50. let. Jemné barvy, kvalita a funkčnost – díky nim je série univerzální, protože se hodí do různě zařízených domácností.

Praktický materiál
Hlavní roli v jídelně hrají jídelní stůl KALBY a příborník KALBY. Povrch nábytku je ošetřený speciálním lakem odolným vůči skvrnám, což ocení všichni rodiče malých dětí, ale i milovníci kávy nebo červeného vína.

Povrch odolný vůči skvrnám 

Pohrajte si s osvětlením
Bílá barva a vrstvený zaoblený tvar lustrů TONE dodávají pokoji na vzdušnosti. Naše interiérová designérka nad stůl umístila tři lustry v různé výšce, díky čemuž dodala osvětlení prostorový efekt.

Osvětlení 

Tip: 
Jídelní stůl doplňte měkkým kobercem. Pokoj vypadá útulněji a koberec příjemně kontrastuje s dřevěným stolem, židlemi a parketami. Koberec také oceníte, pokud často větráte a v místnosti máte chladno od země.

Moderní romantika

Nábytek Stenlille


Takto vypadá jídelna zařízená nábytkem STENLILLE. Série STENLILLE je inspirovaná severskou přírodou a její romantické linie mají nádech luxusu. V kombinaci s rostlinami vnáší do domácnosti svěží, originální atmosféru. V rámci série STENLILLE u nás naleznete židle, pultový stolek a stojan na květiny.

Nábytek je vyrobený z masivního dřeva, MDF a jasanové dýhy. Hlavními prvky jsou zaoblené tvary a křivky. Dánská manažerka sortimentu a designu Katrine Kruuse nábytek charakterizuje: „Kombinací dřeva a bílé barvy dosáhnete jemného, útulného vzhledu.“ Jídelní židle jsou navíc díky polstrování velmi pohodlné na sezení.

Jídelní židle 

Projevte svou osobnost
Zeď jídelny zdobí nástěnná police, do níž můžete rozmístit fotky a dekorace nebo upomínkové předměty – díky nim se do místnosti promítne vaše osobnost.

Nástěnná police

Tip:
Postavte do rohu místnosti židli – využijete ji jako dekoraci, odkládací plochu i místo pro nečekanou návštěvu.

Dekorace

site-badges