Nová kolekce NORDIC MOOD vás očaruje!

Nordic Mood

Datum:

Kategorie: Inspirace, Dekorace

Klíčová slova: Nápady, Nordic Mood, novinky

Představujeme vám novou kolekci NORDIC MOOD, která je inspirovaná řemeslem, směsí materiálů, jako je keramika, mosaz a sklo, a soustředí se na klid a ponoření se do přírody.

Naši talentovaní experti pro tuto kolekci na základě aktuálních trendů pečlivě vybrali výrobky, které přinášejí inspiraci pro váš domov, krásně se doplňují a vytvářejí v interiéru harmonii, aniž by strhávali všechnu pozornost z ostatních doplňků na sebe.

 


Tlumené odstíny

Základem je protiklad tluměných odstínů a zelených vzorů. Když navíc přidáte keramiku, mosaz a sklo, docílíte ještě rafinovanějšího spojení.

Kolekce skvěle funguje nejen jako celek, ale také individuálně, můžete si tedy vybrat třeba jen pár produktů, které se vám líbí nejvíc a oživit jimi svůj domov.


Doplňky z nové kolekce v interiéru
 

[][]
 

Přírodní vzory a barvy

Prodlužte si léto a promítněte zeleň ze zahrady do své domácnosti. Nestačí použít přírodní motivy pouze na textilu, nebojte se zařadit do interiíéru skutečné rostliny v květináčích. Skvělým doplňkem pak jsou i menší dekorace vyrobené z přírodních materiálů. Pletený koš či čalouněná lavice z bambusu. Rostlinné motivy se mohou opakovat na různých dekorativních výrobcích, krabičkách či svícíncích. Exotické listy na svícnech budou působit elegantně a večer vytvoří tancující světlo svíček a zajímavou hru stínů.


kombinujte

svícínky v přírodním motivu

 

 

[][]


 Celá kolekce je vystavena ve všech prodejnách JYSK, produkty můžete také zakoupit na našem eshopu JYSK.cz.

 

 

 

 

 

site-badges