Úložný prostor v ložnici

Úložný prostor v ložnici

Datum:

Kategorie: Ložnice, Bydlení

Co takhle udělat u vás doma generální úklid? Zbavíte-li se věcí, které již nepoužíváte, hned se budete cítit lépe.

Někdy je ale těžké věci protřídit. Možná se i potýkáte s nedostatkem úložného prostoru. Ať už je tomu jakkoli - vše je o využití místa na 100 %. Budete si tak moci ponechat své oblíbené předměty a zároveň uložit oblečení z minulé sezóny a stále si užívat uklizeného prostoru, který z vás nebude vysávat energii. 

Místnost, ve které si nejvíce nabíjíme baterky je ložnice. Proto je důležité, aby byla atmosféra příjemná a uklidňující- a to nepořádek rozhodně není. Pomůžeme vám vše uklidit a zorganizovat pomocí nápadů, jak na úložný prostor.
 

Využijte prostor pod postelí

Často se zapomíná na prostor pod postelí, který se dá navíc využít hned několika způsoby. Jedním z nich jsou úložné boxy.

Uložte do nich věci, které chcete mít po ruce, jako je povlečení, boty, cestovní tašky či oblečení, které zrovna nenosíte.

Plastové boxy pod postel jsou praktické, levné a snadno se čistí. Pokud toužíte po luxusnějším vzhledu, zvolte proutěné koše, které zpoza postele mohou i vykukovat.

Zvolte postel s úložným prostorem

Dalším způsobem, jak získat více úložného prostoru je postel s šuplíky. Toto stylové řešení nenápadně zapojí úložný prostor do dekoru vaší ložnice. Vyberte si postelový rám s úložištěm, jako je třeba FAVRBO či LIMFJORDEN.

 

 

Podívejte se na naše postelové rámy.

Snažíte se vyřešit úložný prostor v dětském pokoji? Vyzkoušejte postel BILLUND. Jedná se o jednolůžko s úložným prostorem v podobě šuplíků. Uložit do nich můžete hračky, knížky a další předměty - děti navíc budou mít k hračkám snadný přístup a mohou tak po sobě i jednoduše uklidit.

Jak využít prostor pod postelí na maximum? Pořiďte si vykuové pytle, do kterých můžete uložit třeba mimosezónní oblečení či povlečení a vše zabere mnohem méně místa.

Nebo použijte praktické prodyšné tašky na přikrývky a polštáře, vše pak můžete skladovat pod postelí. Před uložením je dobré přikrývky a polštáře vyprat. Přečtěte si více o údržbě přikrývek a polštářků.

Máte další skvělé tipy ohledně úložných prostorů? Podělte se s námi v komentářích.

 

 

site-badges