DOPRAVA ZA POLOVINU KE KAŽDÉMU ONLINE NÁKUPU. PLATÍ POUZE 28. 9.


Ve čtvrtek 28. 9. jsou všechny prodejny zavřené.

 

 

Sedací souprava na zahradě
Závěsné křeslo na terase
Slunečníky na pláži

Zahradní nábytek a zahradní doplňky pro venkovní pohodlí

Proměňte svou zahrádku ve stylové místo, kde budete rádi trávit teplé letní dny a večery. Máme vše pro zahradu: od zahradních stolů, židlí, lehátek, lounge nábytku, sedacích soupravpřístřešků, přes dekorace v podobě květináčů, osvětlení, solárních lamp, až po úložné boxy, trampolíny, slunečníky a stany.

Nabízíme širokou škálu klasického zahradního nábytku z tvrdého dřeva, z hliníku nebo plastu, který se hodí do každé zahrady. K jakékoli zahradní sestavě si u nás pořídíte také vhodné polstry.

S výběrem vám rádi pomůžeme. Přečtěte si náš návod jak si vybrat správný zahradní nábytek. Na blogu máme také další články plné zahradní inspirace.

Zahradní nábytek pro každého

JYSK nabízí zahradní nábytek s funkčním designem, u kterého naleznete spojení pohodlí a elegance. Naše pestrá nabídka zahrnuje výrobky jak z luxusního tvrdého dřeva, tak nábytek nevyžadující údržbu.

Pokud byste se rádi dověděli, jak o zahradní dřevěný nábytek pečovat, podívejte se na náš blog.

Zahradní sezóna v plném proudu

Kromě venkovního nábytku najdete v JYSKu vše potřebné na léto na zahradě. Solární lampy, lucerny a zahradní květináče udělají z vaší zahrady příjemné místo k odpočinku. V horkých letních dnech určitě oceníte slunečníkypřístřešky. A ti nejmenší se mohou vydovádět na trampolíně. Léto na zahradě může začít!

Využijte interiérový nábytek a doplňky i venku

Dekorace venkovních prostor kobercem, polštáři či plédy je horkou novinkou, která se šíří napříč Evropou. Hranice mezi obývacím pokojem a terasou je tenčí a tenčí. Nábytek je navrhovaný tak, aby se mohl použít v interiérech i exteriérech. To samozřejmě poskytuje více možností a vy si tak můžete lehce vytvořit pocit domova i na terase.

Přečtěte si o zahradním nábytku s certifikátem FSC