Stylový nábytek a doplňky pro vaši zahradu

Proměňte svou zahradu nebo venkovní prostory ve stylové místo, kde budete rádi trávit teplé letní dny a večery. V  nabídce JYSKu najdete vše pro zahradu: od zahradních stolů, židlí, lehátek, lounge nábytku, sedacích souprav, přístřešků, přes dekorace v podobě květináčů, osvětlení, solárních lamp, až po úložné boxy, trampolíny, slunečníky a další doplňky. JYSK nabízí širokou škálu klasického zahradního nábytku z tvrdého dřeva, z hliníku nebo plastu, který se hodí do každé zahrady. K jakékoli zahradní sedací soupravě si u nás pořídíte také vhodné polstry.

S výběrem vám rádi pomůžeme. Přečtěte si návod jak si vybrat správný zahradní nábytek. Na blogu máme také další články plné zahradní inspirace. Můžete zde najít například inspiraci, jak si zařídit malý balkon nebo terasu. 

Zahradní nábytek pro každého

JYSK nabízí zahradní nábytek ve skvělém designu a se zachováním maximální funkčnosti, který spojuje pohodlí a eleganci. Najdete u nás: 

  • zahradní stoly 
  • zahradní židle 
  • zahradní lehátka 
  • zahradní sestavy 
  • lounge nábytek 
  • a mnoho dalšího 

Materiál nábytku se liší, nabízíme praktický téměř bezúdržbový nábytek i luxusnější kousky z tvrdého dřeva, které vyžadují trochu péče. 
Pokud byste se rádi dověděli, jak o zahradní dřevěný nábytek pečovat, podívejte se na náš blog.

Zahradní sezóna v plném proudu

Kromě venkovního nábytku najdete v JYSKu vše potřebné na léto na zahradě. Solární lampy, lucerny a zahradní květináče udělají z vaší zahrady příjemné místo k odpočinku. V horkých letních dnech určitě oceníte slunečníkypřístřešky. A ti nejmenší se mohou vydovádět na trampolíně. Léto na zahradě může začít!

Využijte interiérový nábytek a doplňky i venku

Dekorace venkovních prostor kobercem, polštáři či plédy je horkou novinkou, která se šíří napříč Evropou. Hranice mezi obývacím pokojem a terasou je tenčí a tenčí. Nábytek je navrhovaný tak, aby se mohl použít v interiérech i exteriérech. To samozřejmě poskytuje více možností a vy si tak můžete lehce vytvořit pocit domova i na terase.

Přečtěte si o zahradním nábytku s certifikátem FSC