Křeslo, dekorační polštáře a pléd
Talíře, misky, sada příborů a hrnky
Proutěný koš EGGERT, bílá váza GUSTAF, závěsný květináč STEFAN a umělá rostlina ASGAR

Maličkosti pro útulnou domácnost

Dekorace do bytu prostě a jednoduše patří. I díky nim se vytváří kouzelná atmosféra domova. A proto je dobré si s bytovými doplňky pohrát!

Vybírejte rámečky, obrazy, zrcadla pro vaši stěnu. Útulnou atmosféru vykouzlíte pomocí svícnů, svíček a luceren. O pohodlí se postarají huňaté dekorační polštářky, sedáky a příjemné plédy. Nezapomeňte ani na maličkosti, jako jsou umělé květiny, květináče a stylové vázy. Nabízíme také hodiny různých stylů a barev, koberce a rohožky. Najdete u nás také bytové osvětlení - stolní lampy, lustry, dekorační osvětlení a světelné řetězy a světýlka.

V JYSKu pořídíte též doplňky do kuchyně, sklenice, talíře, misky, tácy a z textilu pak ubrusy, utěrky a ubrousky.

Snadná proměna interiéru

Proměnit obývací pokoj či ložnici nemusí stát celé jmění. Stačí vyměnit pár kousků, jako je třeba koberec, osvětlení či zrcadlo a váš prostor se hned oživí. Použít můžete i pár umělých květin, které dokážou dodat ten správný náboj každému smutnému koutu. Zajímavým nápadem je i vonný olej, který přinese relaxační atmosféru. Určitě nezapomínejte na ozdobné předměty, které z nudného prostoru vytvoří útulný domov, ve kterém budete rádi trávit svůj čas. Fotorámečky pak pomůžou připomenout důležité chvíle ve vašem životě.

Kolekce Nordic Mood

Čtyřikrát do roka představujeme novou trendy kolekci doplňků a dekorací pod názvem Nordic Mood. Přečtěte si více na našem blogu.

Zvolte styl, který se vám líbí

Ať už zařizujete svůj dům nebo chatu, existuje řada různých stylů, na které se můžete spolehnout. Inspiraci pro dekoraci můžete čerpat od ostatních, ale nezapomeňte i na svůj vlastní styl, který již doma určitě máte.

Pokud se chystáte se svým partnerem přestěhovat, umění sjednotit své odlišné projevy do jednoho interiéru možná bude trošku oříšek. Inspirujte se, jak můžete vyzdobit společný domov.

Jemný a romantický styl
Tento styl se často skládá z jasných barev a měkkých tvarů. Představuje dostatek prostoru pro elegantní dekorace v přírodních jemných barvách s lehkým výrazem. Květiny a rostliny se k tomuto stylu interiérového designu velmi hodí – jak čerstvé, tak umělé.

Minimalistický styl
Minimalistický a čistý design je ve Skandinávii velmi běžný a skládá se z jednoduchosti a neutrálních barev. Poskytuje klid v domácnosti v rušném každodenním životě.

Retro styl
Retro a starožitné předměty začínají být také oblíbené. Využít můžete buď starý, použitý nábytek nebo nový nábytek se starožitným vzhledem. Retro interiéry se nebojte kombinovat s moderními doplňky.

Boho styl
Pokud máte spíše rádi uvolněnou atmosféru, líbit se vám bude boho. Je barevnější a živější a někomu možná může připadat až příliš okázalý. Boho je dobré kombinovat s minimalistickým dekorem, pro elegantní a barevný vzhled.