HORNFIOL
FERDUS LEO SIMON KLAES OLE TORKILD RY HOLGER KNUT SIGBERT
EGGERT, GUSTAF, STEFAN, ASGAR

Maličkosti pro útulnou domácnost

Dekorace do bytu prostě a jednoduše patří. I díky nim se vytváří kouzelná atmosféra domova. A proto je dobré si s bytovými doplňky pohrát!

Vybírejte rámečky, obrazy, zrcadla pro vaši stěnu. Útulnou atmosféru vykouzlíte pomocí svícnů, svíček a luceren. O pohodlí se postarají huňaté dekorační polštářky, sedáky a příjemné plédy. Nezapomeňte ani na maličkosti, jako jsou umělé květiny, květináče a stylové vázy. Nabízíme také hodiny různých stylů a barev, koberce a rohožky. Najdete u nás také bytové osvětlení - stolní lampy, lustry, dekorační osvětlení a světelné řetězy a světýlka.

V JYSKu pořídíte též doplňky do kuchyně, sklenice, talíře, misky, tácy a z textilu pak ubrusy, utěrky a ubrousky.

Snadná proměna interiéru

Proměnit obývací pokoj či ložnici nemusí stát celé jmění. Stačí vyměnit pár kousků, jako je třeba koberec, osvětlení či zrcadlo a váš prostor se hned oživí. Použít můžete i pár umělých květin, které dokážou dodat ten správný náboj každému smutnému koutu. Zajímavým nápadem je i vonný olej, který přinese relaxační atmosféru. Určitě nezapomínejte na ozdobné předměty, které z nudného prostoru vytvoří útulný domov, ve kterém budete rádi trávit svůj čas. Fotorámečky pak pomůžou připomenout důležité chvíle ve vašem životě.

Kolekce Nordic Mood

Čtyřikrát do roka představujeme novou trendy kolekci doplňků a dekorací pod názvem Nordic Mood. Přečtěte si více na našem blogu.