Obývací pokoj ve skandinávském stylu

Obývací pokoj je centrálním místem domova, kde relaxujeme a odpočíváme, ale také zveme své přátele. Chceme se v něm tedy cítit příjemně a zařídit ho přesně podle našeho vkusu. Mít útulný obývací pokoj ale nutně neznamená zaplnit ho drahým nábytkem. Stačí jen nakupovat chytře! Vyberte si u nás základní kousky, jako je pohodlná pohovka, stylový konferenční stolek, ratanové křeslo, multifunkční tv stolek. Nezapomeňte ani na měkoučké polštářky a příjemné plédy.

Pro více inspirace si můžete přečíst na našem blogu jak zařídit dlouhý a úzký obývací pokoj nebo jak vybrat správnou pohovku.

Obývací pokoj pro každého

Základem obývacího pokoje je pohovka. Ovšem výběr v oblasti pohovek je skutečně velký a pro mnohé je pak obtížné, vybrat si tu správnou. Je důležité uvědomit si vlastní požadavky, kde bude pohovka umístěna, jaký účel bude přesně splňovat či z jakého materiálu by měla být. Přečtěte si více v našem blogu.

Ve většině domácností nechybí televize a proto doporučujeme pořídit si kvalitní TV stolek, který do zbytku interiéru pěkně zapadne a zároveň může posloužit i jako úložný prostor. Vybírejte z našeho sortimentu dřevěných, kovových či skleněných TV stolků.

Zútulněte prostor ještě více pomocí pohodlného křesla, na kterém si můžete užívat chvilky u dobré knížky. Nezapomeňte také na stylový konferenční stolek či praktický taburet. A pokud jste limitovaní malým prostorem, investujte do multifunkčního rozkládací gauče.

Své knížky a další drobnosti pak můžete vystavit v knihovně, která zároveň poslouží jako úložný prostor. Stačí si pořídit košíky, do kterých schováte leccos a ty pak umístit do spodních polic knihovny.

Útulný obývací pokoj

Nezapomeňte si interiér oživit dekoračními polštářky, plédy, dekoracemi a zarámovanými fotkami. Je důležité, abyste se doma cítili dobře a osobní doplňky jsou kroky tím správným směrem.