Pěnová matrace na posteli a šedé povlečení
Minimalistická postel s dřevěným postelovým čelem
Bavlněné povlečení s jemným květinovým vzorem na posteli

Ložnice s moderním vzhledem

JYSK se těší světové pověsti odborníka na spánek. Rádi vám poradíme s nákupem kvalitní matrace, polštáře, přikrývky a dalších výrobků pro vaši ložnici. Dopřejte sobě a své rodině zdravý nerušený spánek.

Nabízíme sortiment postelí, matrací, přikrývek, polštářů a povlečení. Nezapomněli jsme ani na úložné prostory – šatní skříně, komody, noční stolky a válendy u nás najdete také.

 

Ložnice podle vašich představ

Zařiďte si ložnici podle svého vkusu. Máte rádi klidnou atmosféru, světlé odstíny a studenější modrou, tyrkysovou a šedou barvu? Nebo vás spíše láká útulná ložnice plná teplých barev, jako je žlutá a hnědá? Ložnice není jen o pohodlí a kvalitní matraci, ale také o vzhledu a odpočinku. S dekorací pomůžeme na našem blogu v sekci Ložnice a jak na spokojený spánek a další zajímavosti poradíme v kategorii Rady pro zdravý spánek.

Vybírejte z různých rozměrů postelí

U nás pořídíte ideální postel - vybírejte postelové rámy (máme jednolůžka i manželská dvoulůžka) a matrace v různých rozměrech – od 60x120, přes 90x200 až po 180x200. Koupíte u nás i přikrývky v rozměrech od 90x130 přes standardní 135x200 až po dvojlůžkové 200x220 a dokonce i prodloužené 135x220. Najdete u nás i polštáře - přes péřové a syntetické až po speciální anatomické polštáře, které pomůžou s bolestmi za krkem.

Pokud vás trápí nedostatek místa, potěší vás rozkládací pohovky a palandy.