Kvalitní pružinová matrace
Čalouněný postelový rám v ložnici
Bavlněné povlečení s jemným květinovým vzorem na posteli

Ložnice s moderním vzhledem

JYSK se těší světové pověsti odborníka na spánek. Rádi vám poradíme s nákupem kvalitní matrace, polštáře, přikrývky a dalších výrobků pro vaši ložnici. Dopřejte sobě a své rodině zdravý nerušený spánek.

Nabízíme sortiment postelí, matrací, přikrývek, polštářů a povlečení. Nezapomněli jsme ani na úložné prostory – šatní skříně, komody, noční stolky a válendy u nás najdete také.

 

Ložnice podle vašich představ

Zařiďte si ložnici podle svého vkusu. Máte rádi klidnou atmosféru, světlé odstíny a studenější modrou, tyrkysovou a šedou barvu? Nebo vás spíše láká útulná ložnice plná teplých barev, jako je žlutá a hnědá? Ložnice není jen o pohodlí a kvalitní matraci, ale také o vzhledu a odpočinku. S dekorací pomůžeme na našem blogu v sekci Ložnice a jak na spokojený spánek a další zajímavosti poradíme v kategorii Rady pro zdravý spánek.

Vybírejte z různých rozměrů postelí

U nás pořídíte ideální postel - vybírejte postelové rámy (máme jednolůžka i manželská dvoulůžka) a matrace v různých rozměrech – od 60x120, přes 90x200 až po 180x200. Koupíte u nás i přikrývky v rozměrech od 90x130 přes standardní 135x200 až po dvojlůžkové 200x220 a dokonce i prodloužené 135x220. Najdete u nás i polštáře - přes péřové a syntetické až po speciální anatomické polštáře, které pomůžou s bolestmi za krkem.

Pokud vás trápí nedostatek místa, potěší vás rozkládací pohovky a palandy.

Vyzkoušejte si matraci GOLD na 100 dní

Běžné trvá několik týdnů, než si zvyknete na novou matraci. Abyste si byli jistí, že jste nakoupili správně, máte možnost 100 nocí testovat svou novou matraci GOLD. Pokud s ní nebudete na 100 % spokojení, vždy vám ji s úsměvem vyměníme za jinou z kategorie GOLD.

Přečtěte si více zde.