DOPRAVA ZA POLOVINU KE KAŽDÉMU ONLINE NÁKUPU. PLATÍ POUZE 28. 9.


Ve čtvrtek 28. 9. jsou všechny prodejny zavřené.

 

 

JEGIND JONSTRUP HALMSTAD
GRIBSKOV ADSLEV MARSTRUP LANGELINIE
KLIPLEV GEVNINGE HALMBY

Klasická, luxusní či skandinávská jídelna

Jídelní stůl je často středobodem celé domácnosti. Píšou se zde úkoly, snídá se a večeří, vítají se návštěvy. Vše do vaší jídelny v různých stylech, barvách a materiálech najdete u nás. Ať už toužíte po nových židlích, příborníku, celém jídelním setu, lavicích či barových pultech a židlích, z naší nabídky nábytku do jídelny si jistě vyberete. Nechte se také inspirovat na našem blogu, poradíme vám s výběrem jídelního stolu nebo s výběrem jídelních židlí.

Široký výběr nábytku do jídelny

Nemusíte dělat kompromis mezi designem a kvalitou. V JYSKu najdete stoly a židle do jídelny, které budou ladit se zbytkem interiéru vaší domácnosti. Výběr je skutečně různorodý a ať už hledáte stůl s vrchní deskou z dubu, tmavšího ořechu, skla, či bílou klasiku, jste na správném místě.

Rádi poradíme, jak kombinovat různé jídelní židle a jak na výběr jídelního stolu.

Nebojte se kombinovat

V našem sortimentu najdete série nábytku, které k sobě ladí. Rozhodně ale nevadí, jestli máte rádi originalitu a rádi kombinujete různé styly. Můžete také k jídelnímu stolu pořídit jídelní židle a lavici. Prostor tak oživíte.

Jídelna má mnoho využití

Jídelna – nebo jídelní kout – nemusí být jen místem určeným k jídlu. Bez ohledu na to, zda je váš jídelní kout v kuchyni, v obývacím pokoji nebo v samostatné místnosti, může být zařízen ve vašem stylu a mít několik funkcí.

Malý jídelní kout v kuchyni
V kuchyni je často o něco méně místa na jídelní kout, takže může být dobrý nápad pořídit si menší jídelní sestavu, kterou ale lze popřípadě rozšířit. Pořiďte si tedy například stůl, který se dá rozšířit o přídavnou desku k jídelnímu stolu nebo stohovatelné jídelní židle. Různé dekorace a doplňky pak můžete rozmístit na poličky.

Kuchyň spojená s jídelnou
Máte-li kuchyň, která je spojená s jídelnou, prostor pravděpodobně bude o trošku větší a proto si můžete dovolit vybrat rozměrnější jídelní nábytek. Často se však ale zároveň jedná o místnost s velkým množstvím pohybu, je tak důležité udržovat interiér vzdušný. Rozkládací stůl nebo stůl s přídavnými deskami proto může být stále velkou výhodou. Možná ale dokonce budete mít možnost pořídit i příborník nebo vitrínu, které poskytnou další úložný prostor pro nádobí, ubrusy, ubrousky apod.

Luxusní jídelna
V interiéru s oddělenou jídelnou jsou možnosti ještě volnější. Velikost místnosti se může samozřejmě stále velmi lišit a totéž platí i o počtu kusů nábytku a jejich velikosti. Je lepší zvolit menší stůl, který můžete rozložit nebo rovnou koupit stůl dlouhý, aby byl pro hosty vždy připraven? Jídelní stůl bývá umístěn uprostřed a zabírá tak poměrně velkou část místnosti. Nezapomeňte tak zajistit pocit dostatku prostoru - a to jak vizuálně, tak i pro pohyb. Využijte stěny místnosti pro úložný prostor a dekorace. Mohou to být otevřené knihovny, příborníky, vitríny a police. Pokud to velikost místnosti dovolí, můžete do ní umístit barový pult s barovými židlemi a barovou skříňkou.