TYPE Z RAZER SLANGERUP HOPTRUP
ASPERUP MOSBJERG LIMFJORDEN
LANGELINIE KOKKEDAL LANGELINIE

Kancelářské židle, psací stoly a mnoho dalšího pro každou pracovnu

Každý si zaslouží příjemné pracovní prostředí, ať už pracujete z domu či ne. Vybavení pro kancelář či útulný pracovní kout je důležité a my vám se zařizováním rádi pomůžeme. Najdete u nás samozřejmě velké množství kancelářských stolůkancelářských židlí a herních křesel. Nabízíme ale také stolky na notebook či podložku pod židli, díky které zůstane vaše podlaha chráněná.

Pokud toužíte po více úložném prostoru, najdete u nás i knihovny a regály, police a plastové úložné boxy.

Vše je dostupné v různých stylech a provedeních. A pokud to velikost nábytku dovoluje, dodáváme jej v plochém balení, které si bez problémů odvezete domů.

Široký sortiment pro pracovnu

Kvalitní a pohodlná kancelářská židle je naprostým základem pro vaši pracovnu. Správná poloha při sezení navíc zabraňuje pnutí krku a zad. Vybírejte z mnoha různých kvalitních modelů.

Pro vášnivé hráče máme v nabídce také gaming židle. Vybírejte z různých barevných provedení. Každé z herních křesel je samozřejmě maximálně pohodlné.

Samozřejmě jsme nezapomněli na stylové pracovní a PC stoly.

Inspirace pro útulnou domácí pracovnu

Ať už je vaše domácí kancelář velká nebo malá, osvětlení je pro vaši práci důležité. Můžete si například vybrat stolní lampu, kterou postavte přímo na pracovní stůl. Výběr kancelářského nábytku je zásadní pro dobré pracovní podmínky, ale můžou to být i maličkosti a doplňky, které udělají z pracovny útulné místo. Pořiďte si fotorámeček, do kterého můžete vložit oblíbenou fotku nebo citát, nezapomeňte na rostlinu v květináči. Pokud chcete mít desku stolu volnou, můžete nad stolem zavěsit polici. V případě potřeby nastavte. vaše obrázky v rámech, možná v barvě, která kontrastuje s barvou stěny. Pro hygge atmosféru doporučujeme pořídit dekorační polštáře či světelný řetěz.