ZLATÉ DNY - SLEVA 20-50 % na vybrané výrobky GOLD
Doručení online objednávek může trvat déle.

Závěsy a záclony na okně
HVEN
Roleta na okně

Bohatý výběr záclon, závěsů, rolet a doplňků

Záclony a rolety dodávají oknům jejich kouzlo, dokáží zútulnit i ten nejstudenější prostor. Neberte tedy jejich nákup na lehkou váhu. Z velké části záleží právě na nich, jak se doma budete cítit. V JYSKu najdete záclony a závěsy, které jsou již připravené k pověšení. Dále nabízíme rolety, u kterých snadno upravíte šířku a které připevníte bez vrtání. Nechybí ani garnýžespony na závěsy a příslušenství k žaluziím.

Jak zastínit okno

Najít správné závěsy na okna může být výzva. Existujte mnoho možností: žaluzie, rolety, rolety den a noc, vertikální žaluzie, plisované žaluzie a samozřejmě klasické látkové závěsy a záclony. Kterou možnost si ale vybrat?

KLASICKÉ LÁTKOVÉ ZÁVĚSY

Když vstoupíte do místnosti s klasickými závěsy, budete se cítit velmi příjemně. Staré dobré závěsy si vybírá mnoho lidí jako řešení zakrytí oken. Dají se navíc kombinovat se záclonami, přes které do místnosti projde dostatek světla, nebo se zatemňovacími roletami, které v noci stvoří ideální podmínky pro spánek.

ROLETY

Rolety i dvojité rolety (rolety den a noc) jsou praktické, dostupné a velmi oblíbené. Nejčastěji se využívají v ložnicích, protože rolety často mají zatemňovací funkci. Další výhodou rolet je, že jejich šířku si můžete upravit podle šířky vašeho okna. Rolety se nedají zkrátit, proto si při koupi dobře zkontrolujte délku rolet a porovnejte s výškou vašeho okna.

ŽALUZIE

Velkou výhodou žaluzií je, že je můžete různě regulovat a pustit si do místnosti vždy tolik světla, kolik potřebujete. Pomocí nůžek na žaluzie můžete upravit šířku i výšku hliníkových žaluzií. Žaluzie si jednoduše nainstalujete pomocí držáků přiložených v balení.