BORKZávěsné křeslo BORK Š96xV192xH124 přírodní
Závěsné křeslo z oceli a umělého ratanu. Včetně stojanu a luxusních polstrů s odolným strukturově tkaným potahem. Š96×V192×H124 cm
| Rozměry po složení | Šířka: 96 cm, Výška: 192 cm, Hloubka: 124 cm |
|---|---|
| Výška sedadla | 53 |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 69 cm, Délka: 117 cm, Výška: 43 cm |
| Hmotnost | 27 kg |
| Materiál | Konstrukce: Ocel, Opěradlo: Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. |
| Krytky na nohy | Polypropylen |
| Polštář | |
| Sedák | Látka: 100 % polyester, Náplň: 100% polyesterové vlákno, Vnitřní vložka: 100% polypropylen, Praní: 30 °C, Vybělené: Výrobek se nesmí bělit, Sušení v sušičce: Nesušit v sušičce, Žehlení: Nežehlit, Chemické čištění: Výrobek nelze chemicky čistit, Instrukce: Perte vždy s podobnými barvami, Před praním nezapomeňte zapnout zip, Potah lze prát |
| Bederní polštář | Látka: 100 % polyester, Náplň: 100% polyesterové vlákno, Vnitřní vložka: 100% polypropylen, Praní: 30 °C, Vybělené: Výrobek se nesmí bělit, Sušení v sušičce: Nesušit v sušičce, Žehlení: Nežehlit, Chemické čištění: Výrobek nelze chemicky čistit, Instrukce: Perte vždy s podobnými barvami, Před praním nezapomeňte zapnout zip, Potah lze prát |
| Ošetření | Práškový lak ochraňuje kov před opotřebením a rzí. Práškové lakování je to proces nanášení ochranné vrstvy zbarveného laku na kov. |
| Barva | přírodní |
| Testované do | 110 kg |
| Včetně | Luxusní polstr s odolným strukturově tkaným potahem |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Péče | Čistěte vodou a jemným mýdlem. |
| Úložný prostor | V zimním období skladujte uvnitř |
| Použití | do exteriéru |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Nedoporučuji
Máme předchozí model a vydrželo pouze 2 léta. Vše popraskalo. Je to nekvalitní umělý ratan....
Jméno: Jana
Recenze
Křeslo je krásné, ale mohlo být více kvalitnější... jsou velké mezery a je to měkké ta konstrukce okolo hlavních.. takže trochu zklamání
Jméno: Veronika
Skvělé
pohodlné, bytelné, jsem nadšená, snad něco vydrží
Jméno: Kristýna
Kerti hinta
Szuper, kényelmes. Az összeszerelés során két csavart helyettesítenem kellett, mert nem volt jó.
Jméno: Zsizsi
Einfach nur schön
Der Hängesessel ist der Knaller. Ich habe selten so eine übersichtliche Aufbauanleitung mit so gut vorsortierten Schraubenpäckchen gesehen. Laut Anleitung soll man den Aufbau zu zweit vornehmen. Ich habe es allein geschafft und es war gut machbar. Dauer: etwas mehr als 1 Stunde, mit Unterbrechungen. Ich wiege 70 Kilo bei 1,70 m Größe und der Sessel trägt mich ohne weiteres. Mein neuer Lieblingsplatz. Erwähnt sei noch, dass man vorher besser gründlich messen sollte. Ich habe Pi mal Daumen auf Augenmaß online bestellt und der Sessel fällt etwas(!) größer aus, als ich ihn mir vorgestellt habe… Sollte sich langfristig etwas ändern, passe ich die Rezension an.
Jméno: Iris
Super glad for den
Den knirker bare lidt nogle gange og jeg ved ikke hvorfor men ellers elsker jeg den
Jméno: Melanie
Prezentuje sie pieknie
Prezentuje sie pieknie jednak po dwoch latach uzytkowania ratan zaczal pekac.
Jméno: Natalia
Tutto perfetto
Pacco arrivato in tempo, prodotto senza difetti
Jméno: Giulia
Gostei
Muito bom e confortável
Jméno: Filipe
Fotel bujany
Prezentuje się bardzo ładnie. Jakościowo też wygląda dobrze. Użytkuję dopiero 3 tygodnie, więc zobaczymy jak będzie dalej
Jméno: Svitlana
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.

