FAABORGZahradní altán FAABORG Š3xD3xV2,65 m bílá
Typ výrobku:
Doporučené výrobky
| Rozměry | Šířka: 300 cm, Délka: 300 cm, Výška: 265 cm |
|---|---|
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 42 cm, Délka: 216 cm, Výška: 14 cm |
| Hmotnost | 31 kg |
| Tyče | Ocel |
| Tyč | Ocel |
| Nosník | Ocel |
| Plachta | 100% polyester |
| Barva | bílá |
| Vodní sloupec | 1000 mm/cm² |
| Vlastnosti | UV ochrana, Vodoodpudivý |
| Včetně | Kolíky |
| Chrání přes UV zářením až na | 98 % |
| Ošetření | Práškový lak |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Péče | Čistěte vodou a jemným mýdlem. |
| Úložný prostor | V zimním období skladujte uvnitř |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Altán doporučujeme
Altán se velmi dobře stavil. Dali jsme to dohromady ve dvouch do hodiny (trochu nás brzdila naše výška). Vrchní plachta se natáhla také v celku dobře, díky šikovným zipům. Uvidíme, jak dlouho bude altán sloužit.
Jméno: Lea
Altan Faaborg 3x3 m
Máme ho už 10 let ale dosluhuje. Přemýšlýme o koupi nového. Výborny výrobek spokojenost. Pro důchodce cenově ?????
Jméno: DIMI
Hodnocení přístřešku
Velice kvalitní a pěkný výrobek...
Jméno: Sylva Schneiderová
Spokojenost
Sice náročnější montování, než jsme mysleli- je opravdu třeba min.3 lidi, nejlépe 4 :) Ale jinak vzhled a funkce perfektní! Za tu cenu nádhera!
Jméno: Edita
Přístřešek
Snadné sestavení, ale střecha- látka nešla nandat, byla o 10 cm menší na jedné straně. Za mě HRŮZA. Tak pozor na to.
Jméno: Renata. N.
Dobré
Při dotahování šroubů se lehce prohly sloupky
Jméno: J. Z
Altán
S tímto altánem jsem spokojenej. Kvalitní, pevná konstrukce, skvělej výrobek.
Jméno: xull
přístřešek Faaborg 3x3
Přístřešek jsme zakoupili asi před 4lety jsme celkem spokojeni až na to že jsme museli zakoupit novou střechu k přístřešku plátno nevydrželo roztrhalo se ve všech rohách.
Jméno: Romana Berousková
Nagyon romantikus kerti pavilon
Rendben volt minden. Könnyen összeszerelhető volt, ár-érték arányban szuper! Azt még nem tudni mennyire lesz tartós.
Jméno: Melinda
Tonnelles
Le design de la tonnelle est vraiment top, très esthétique et apporte un vrai plus à la terrasse. Le montage est assez simple et l’ensemble est solide une fois installé. J’ai remarqué un très léger défaut d’alignement sur l’une des parties (rien de grave et facilement corrigeable), mais dans l’ensemble le produit reste de très bonne qualité et rend vraiment bien une fois monté.
Jméno: Jonathan
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.


