Garnýž neboli tyč na závěs pro každé okno

Vaše okno si zaslouží pozornost. Orámujte ho závěsy a záclonami a vytvořte tak ještě útulnější interiér. Nezbytným doplňkem k závěsům a záclonám jsou garnýže. V nabídce JYSKu najdete řadu různých provedení, které  se dají na délku jednoduše přizpůsobovat a proto padnou do všech oken. Vybírejte z kovových, dvojitých i kolejnicových garnýží různých rozměrů a barevných provedení, jako jsou bílá nebo černá. V nabídce máme také doplňky a příslušenství pro garnýže, jako jsou kroužky, háčky, poutka, vázání nebo třeba držáky. Garnýž neboli tyč na závěs můžete alternativně použít i ve vaší koupelně. 

15 výrobky/výrobků
    15 výrobky/výrobků

    Garnýž nebo kolejnice na závěsy?

    Záclonová tyč - neboli garnýž se používá pro závěsy, které mají otvor na tyč nebo očka, za které lze závěs pověsit. Toto řešení je nápadnější, protože je garnýž vidět. Můžete si ale vybrat garnýž, která zapadne barevně do zbytku interiéru nebo naopak výraznou, která decentně přitáhne pozornost.

    Naopak na kolejnici na záclony se záclony připevňují pomocí háčků nebo jezdců. Toto řešení je více nenápadné a elegantní a připomíná hotelový pokoj.