Různé zahradní stoly a židle

Výhody kulatých zahradních stolů

Datum:

Kategorie: Balkón a terasa

Někteří tvrdí, že konverzace snáze plyne u kulatého stolu. Platí to i v případě venkovních jídelních stolů. Živá konverzace je ale jen jednou z výhod kulatého zahradního stolu – více se dočtete v tomto příspěvku na blogu.

kulatý zahradní stůl pro malé prostory

Rozměr zahradního stolu by měl být v souladu s velikostí terasy nebo balkónu. Pokud nemáte mnoho místa, kulatý stůl je lepší volbou než stůl ve tvaru obdélníku. Jestli potřebujete stůl na terasu a už teď víte, že budete okolo něho často chodit, kulatý tvar je určitě lepší volbou. Stůl s jemnějšími okraji vám usnadní jeho obcházení. Společně s přáteli bude pro vás také snazší vést konverzaci.

Zahradní stůl SANDVIG s hliníkovým rámem a deskou z umělého dřeva má výšku 74 cm a průměr 120 cm.

Round garden table with grey garden chairs

Velikost stolu závisí i od toho, jak velkou rodinu máte nebo kolik hostů plánujete pozvat na posezení u vás na zahradě. Stůl RANGSTRUP je dostupný ve dvou rozměrech: s průměrem 110 cm a 130 cm. Výška je u obou stolů stejná, 74 cm. Dostupný je s vrchní deskou v přírodní nebo černé barvě a s černými nebo bílými hliníkovými nohami.

Round garden table with four garden chairs

zahradní stoly s podstavcem

Zahradní stůl, který má centrální podstavec namísto nohou má také své výhody. Kromě moderního designu, který vás zaujme, se vám k němu budou snadněji rozmisťovat židle. Stůl FAGERNES s podstavcem a průměrem 110 cm a výškou 75 cm má rám z oceli a desku z vláknocementu.

Pedestal garden table with four garden chairs


Teď už víte vše, co potřebujete, abyste se připravili na teplé letní večery pod širým nebem.