RADSTRUPBalkonový stolek RADSTRUP Ø60 černá
Kulatý balkonový stolek z oceli a tvrzeného skla a černé nohy z práškově lakované oceli. Ø60xV70 cm
| Rozměry po složení | Průměr: 60 cm, Výška: 70 cm |
|---|---|
| Výška stolu - od podlahy k nejnižšímu okraji rámu | 66 cm |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 63 cm, Délka: 66 cm, Výška: 7 cm |
| Hmotnost | 6 kg |
| Materiál | Konstrukce: Ocel, Deska stolu: Tvrzené sklo, Nohy: Ocel |
| Krytky na nohy | Polyetylen |
| Tvar | Kulatý |
| Ošetření | Práškový lak ochraňuje kov před opotřebením a rzí. Práškové lakování je to proces nanášení ochranné vrstvy zbarveného laku na kov. |
| Barva | černá |
| Vybavení | Vhodné na balkon |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Péče | Čistěte vodou a jemným mýdlem. |
| Úložný prostor | V zimním období skladujte uvnitř |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Balkonový stolek
Za ty peníze super výrobek.
Jméno: Ivo
Balkonový stolek
Krásný, stabilní
Jméno: Hana
Balkónový stolek
Krásný, praktický, dobrá kvalita
Jméno: Marianna Krausová
Balkónový stolek je na malý balkón skvělý
Moc se mi líbí , černá se hodí ke každému druhu židlí
Jméno: Hana
Bistro stol RADSTRUP Ø60 crna ArticleNo. 3725109
Bistro stol RADSTRUP Ø60 crni, dobar za ove novce!
Jméno: Villa Obad Neum
Cafe bord
Lille fint café bord, nemt at samle.
Jméno: Hanne
Ok stol
Stol je lijep,dosta čvrst,ali istina je da nije baš lako zavrnuti šarafe s imbus ključem jer nema dovoljno mjesta za okretanje,ali sve u svemu ide. Ja sam stavila istovremeno svečetiri noge,pa sam tek naknadno čitala uputstvo:) Možda je bolje staviti dvije noge nasuprot,učvrstiti ali ne do kraja pa onda druge dvije. Uglavnom moj stol se klatio na sve strane,nije pomogao kolut na kraju nogu za ravnanje. Riješila sam to tako što sam kupila gumene čepove za cijevi promjera 24 mm, ali neka budu malo duzi,cca 3-4 cm i nataknula na svaku nogu jedan,sad je čvrst kao stijena i izgleda top: D
Jméno: Ljubica
Faten
Muy bueno calidad
Jméno: Faten
Stolić
Stolić je za terasu odličan. Lako sastavljiv i dovoljno velik .
Jméno: Anamarija
Kafebord
Den var ødelagt der beina skal monteres. Veldig ustø og vanskelig å skru.
Jméno: Christine
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.


