Vážení zákazníci, aktuálně evidujeme technické problémy na našich webových stránkách. Na opravě intenzivně pracujeme.

CREATIVE MIND

CREATIVE MIND

Datum:

Kategorie: Dekorace, Inspirace

Klíčová slova: novinky

Přivítejte nový, hravý a nenápadný JYSK trend CREATIVE MIND. Trend je ovlivněn bohémským a hippie vzhledem a evokuje otevřenou mysl. Kombinuje také ženské vzory s etno detaily a vytváří tak přívětivé prostředí. 

Řiďte se trendem CREATIVE MIND a vytvořte si doma například tento vzdušný obývací pokoj se světlým nábytkem. Použijte růžové křeslo PETERSBORG či křeslo LISELEJE z ratanu. 
 


Díky kombinaci jemných a výrazných materiálů, jako je dřevo a velur, je trend nepředvídatelný. Hlavní myšlenkou při vytváření CREATIVE MIND bylo experimentování s novými a neobvyklými kombinacemi. Neomezujte se a nebojte se zkoušet nové věci. Zkombinujte jídelní židle MAMMEN v různých barvách s jídelním stolem RINGSTED ve stylu 70. let.


Barevná paleta trendu využívá světlé dstíny, které doplňují něžný vzhled. Zároveň ale žlutá barva v odstínu kari slouží jako prvek pro přilákání pozornosti.


Potisk textilu a keramiky nabízí směs starodávných technik a orientálních stylů, např. kašmír a ruční tisk.


Vytvářejte drobná zátiší z výrobků, která se k sobě hodí. Nemusí mít samy o sobě určitý úkol, stačí když se budou vzájemně skvěle doplňovat.

Interiérový design s netradičními řešeními a dotykem hravosti mohou podpořit vaší kreativitu a oživit tak váš domov.


CREATIVE MIND je jeden ze tří nových indoor trendů JYSKu. Náš tým pro Sortiment a Design pečlivě vybral jednotlivé kousky a každý z trendů je promyšlený do detailů. Nechte se inspirovat také dvěma dalšími trendy: THE THINKER a HUMAN NATURE.