BLACK FRIDAY SLEVA 70 %
Black Friday je tu! Objevte všechny skvělé nabídky!
Doručení online objednávek může trvat déle.

Nábytek v obývacím pokoji

Jak si zařídit obývací pokoj

Datum:

Kategorie: Nábytek

Klíčová slova: obývací pokoj, inspirace

Ať už si zařizujeme první bydlení, nebo toužíme po osvěžení bydlení stávajícího, nejvýraznějším prvkem bude vždy nábytek. Rozhodujeme se s ohledem na vkus, potřeby a prostory, které máme k dispozici. Cesta za zjištěním, co se nám opravdu líbí a hodí, bývá trnitá. Budeme rádi, když vám následující řádky a fotografie nějaký ten trn z paty vytrhnou.

Pro jakoukoli místnost bývá nejjednodušší se při zařizování nábytkem držet jednoho stylu. Místnost působí upraveně a čistě, když se jednotlivé kusy k sobě navzájem hodí. Přílišnou sterilitu místnosti snadno ”rozbijeme” různými doplňky, ať už to jsou obrázky, fotografie, polštářky nebo svícen či váza.

AULUM

Obliba bílé barvy je věčná a to se týká i nábytku. Elegantní bílý nábytek řady Aulum se samozřejmě skvěle hodí do interiéru ve skandinávském stylu. Nicméně bílý nábytek s čistými liniemi s výraznými černými detaily perfektně zapadá i do bydlení menších rozměrů. Nábytek je vyroben z lakovaného masivního dřeva, MDF a dekorační dýhy. Lak zajišťuje povrchu odolnost a jednoduché čištění.

nabytek aulum jysk

 

SILKEBORG

Přírodní barva dřeva dodá vašemu pokoji pocit světlé teplé místnosti. Silkeborg je řada stylového kvalitního nábytku s jednoduchými kovovými úchytkami. Nábytek je vyroben z olejovaného masivního dubu, dubové dýhy a dekorační dýhy. Jemný lesk dodává nábytku na charakteru a podtrhuje přirozenou barvu dřeva. Plně vysouvatelné zásuvky jsou opatřeny zarážkou.

nabytek silkeborg jysk

 

FREDERICIA

Tuto sérii doporučujeme každému, kdo má rád nábytek s kapkou exotiky. Fredericia je řada vysoce kvalitního nábytku klasického koloniálního stylu. Nábytek z lakovaného masivního dřeva a dýhy doplňují kovové detaily s patinou. Lak zajišťuje povrchu trvanlivost a jednoduché čištění.

nabytek fredericia jysk

 

GESTEN

Tento kvalitní nábytek z dekorační dýhy v ořechovo-krémové barvě se dokonale hodí do obývacího pokoje zařízeného v moderním stylu. Linie dekorativního rámu dávají nábytku jedinečný charakter.

nabytek gesten jysk

Obývací pokoj – nejdůležitější součást našeho domu. Rodina zde tráví nejvíce času, kolikrát i spolu s návštěvami. Tato místnost bývá nejužívanější a nejnavštěvovanější. Proto bychom se měli snažit pokoj zařídit tak, aby odrážel náš charakter, oblíbený styl a aby nám v něm bylo dobře.

site-badges