Hromada modrých ručníků na lavici s držákem na zubní kartáčky a dávkovačem mýdla.

Oblíbené koupelnové doplňky naší nákupčí

Naše zkušená nákupčí Kathrine Møller Vinther vybrala nové produkty pro kategorii Koupelny. Kathrine je odbornicí na péči o naše zákazníky a velmi dbá na kvalitu, aktuální trendy a přijatelné ceny. „Miluji ten pocit, když vidíte svůj styl v každé místnosti domova - včetně koupelny. Proto jsem se zaměřila na dva módní motivy ve velmi odlišných barevných tónech: klasickou skandinávskou modrou a pískovou a romantičtější a ženštější jemnou růžovou s pastelovými odstíny. V JYSKu si vždycky každý najde něco pro sebe,“ říká s úsměvem.

Romantická elegance

„Nejprve bych ráda vyzdvihla koupelnovou soupravu LISTERBY. Je to horká novinka v naší kategorii koupelen,“ začíná Katherine. „Má rozkošný bílý perleťový vzhled, který je lesklý, a přesto elegantní. Je ideální pro koupelny v klasickém i romantickém stylu.“

LISTERBY je vyroben z relativně odolného materiálu zvaného polyresin. Díky tomu je ideální pro rodiny a lidi, kteří obecně dávají přednost praktičnosti.

Kathrine pokračuje: „LISTERBY bych spojila s jemnými a elegantními pískovými nebo růžovými ručníky, aby skutečně vynikl romantický styl, který má tolik lidí v oblibě.“

Koupelnová sestava EDSBRO má podobně jako LISTERBY velmi jemný vzhled se zaoblenými tvary a ručně malovanými malými tečkami v různých jemných pastelových barvách.

Série EDSBRO je vyrobena ze skla a obsahuje dávkovač mýdla a držák zubních kartáčků.

„Podle mě vypadá opravdu skvělě. Když k EDSBRO přidáte další mosazné výrobky, vypadá to opravdu bohémsky. Se žlutým ručníkem GISTAD zlatá barva opravdu vynikne,“  Kathrine zdůrazňuje.

Klasické a stylové koupelnové doplňky

„Dále bych ráda upozornila na naši novou kolekci STENINGE,“ pokračuje Kathrine. „Má jednoduchý a klasický design, ale přesto vyzařuje teplo a vytváří pocit pohodlí díky smetanově bílým a béžovým dlaždicím, které jsou v současné době velmi trendy.“

Koupelnová sada STENINGE obsahuje dávkovač mýdla, stojánek na kartáček a WC kartáč. Je vyrobena z kameniny se vzorem dlaždic tón v tónu.


„Ke STENINGE bych přidala náš luxusní ručník SORUNDA a zachovala tak elegantní a moderní vzhled série,“ navrhuje Kathrine.
 

Dolaďte styl vaší koupelny k dokonalosti

„Tyto koupelnové soupravy jsem si z naší nové řady oblíbila nejvíce, ale ráda bych vyzdvihla i několik dalších kousků. Především náš odpadkový koš ULLATTI v pískové barvě, který se skvěle hodí k sérii STENINGE,“ pokračuje Kathrine.
 

„Tenký obdélníkový tvar dává vyniknout a hodí se do menších koupelen. Opravdu miluji tuto teplou barvu,“ říká.

ULLATTI má soft close víko a pojme až 5 litrů.

Kathrine má pro nás ještě jednu lahůdku: „A pak je tu TORTUNA. Tenhle roztomilý tác prostě miluju. Glazura mění barvu ze špinavě bílé na pískovou a dodává podnosu realistický vzhled.“

TORTUNA je vyrobena z kameniny a má tvar mušle.

"Podnos TORTUNA bych použila v koupelně na šperky a vlasové doplňky. Připomínal by mi teplé letní dny na písečné pláži v Karibiku,“ uzavírá Kathrine s úsměvem.

Proč nepřenést plážovou atmosféru i do své koupelny? Zkombinujte podnos TORTUNA s osuškami NORA v pískové barvě a košem se zvedacím víkem ULLATTI a vytvořte si pobřežní oázu, nebo si prohlédněte celou nabídku koupelnových doplňků, koupelnových předložek a sprchových závěsů na JYSK.sk. Zapojte svou kreativitu a vytvořte si koupelnový prostor, který bude odrážet váš jedinečný styl a vkus.

A nezapomeňte se podívat na oblíbené dekorativní předměty naší nákupčí.

Objevit více

Výběr ručníků: kompletní průvodce

Výběr ručníků: kompletní průvodce

V záři reflektorů: Ručníky

V záři reflektorů: Ručníky

Wellness ve vaší koupelně

Wellness ve vaší koupelně

Jak si zařídit garsonku

Jak si zařídit garsonku