Omlouváme se za technické problémy na našich stránkách. Na opravě intenzivně pracujeme.

 

Skandinávský styl v JYSKu

Datum:

Kategorie: Skandinávie

Klíčová slova: jysk, jysk česká republika, skandinávie, styl, design, nábytek, pohovka, doplňky, bydlení

V JYSKu, jakožto v dánské společnosti, najdete širokou nabídku výrobků skandinávského stylu. Skandinávský vliv je patrný nejen při procházce našimi prodejnami po celém světě, ale rovněž ve způsobu podnikání a stylu vedení. Co to ale vlastně je ten skandinávský styl?

Skandinávský styl jednoduše dobyl celý svět. Jeho síla je právě v jednoduchosti, minimalismu a funkčnosti. Skandinávci milují bílou, šedou a černou. Materiálem pro nábytek ve skandinávském stylu bývá často přírodní, světlé dřevo. Svými jednoduchými tvary a světlou barvou tento nábytek doslova vybízí, aby byl doplněn, dotvořen nejrůznějšími doplňky. Jejich nabídka v JYSKU je široká, každý si může vybrat. 

Bydlení v těchto barvách se může na první pohled zdát chladné a neútulné. Kouzlo těchto barev a jednoduchých tvarů ovšem spočívá v tom, že se dají krásně oživit doplňky a kombinovat. Polštáře, plédy, koberce, obrazy, sošky, zrcadla, rámečky na fotografie, svíčky, košíky – to vše zútulní váš byt či dům a zároveň se těmito drobnostmi krásně ukáže rukopis majitele. Bydlet přece chcete tak, aby vám doma bylo příjemně. Nejen po funkční stránce, ale i po té estetické.

pohovka obrázky komoda jysk

Pojem "Skandinávský design" pochází z výstavy, která putovala pod tímto názvem po USA a Kanadě během let 1954 až 1957. Propagovala "skandinávský způsob života" a představovala různé práce severských designérů. Tak vznikl význam termínu, kterému dnes rozumí celý svět. Krásné, jednoduché, čisté vzory, inspirované přírodou a severním klimatem, dostupné všem, s důrazem na pohodu a domácí prostředí.

My v JYSKu moc dobře víme, že skandinávský design je oblíbený nejen na chladném severu. Stručně řečeno: Skandinávský styl je to, co umožňuje vytvořit v dnešní stresující době uklidňující, příjemně útulný domov vždy podle vašich představ. I naši čeští zákazníci si rádi vybírají ze skvělých nabídek a vyžadují kvalitu. A to je přesně to, co vám nabízíme. Nyní si i vy můžete k sobě domů nastěhovat kousek Skandinávie!

polštář skovstjerne stolek price star

site-badges