Útulná koupelna a růžový koupelnový set

Barevné koupelnové kousky v nové kolekci NORDIC koupelna

Dvakrát do roka naše zkušená nákupčí pro ručníky, koupelnové předložky, sprchové závěsy a koupelnové doplňky, Laurence Muller, spolupracuje s oddělením pro Design na kolekci stylových výrobků pro vaši inspiraci. Kolekce se nazývá Nordic koupelna a v JYSKu je k dispozici od 29. září.

"Tentokrát jsme se soustředili na jemné odstíny inspirované přírodou a na to, jak k sobě jednotlivé výrobky ladí a doplňují se", vysvětluje Laurence.


Barevné nápady pro koupelnu

Hlavním barevným důrazem je staro-růžová, pískovo-béžová, šedá, hnědá a taupe. Spojuje je jejich klidný a hormonický vzhled, který se hodí do mnoha různých koupelen. Použili jsme je na ručnících, koupelnových setech a dalších výrobcích. Tyto barvy krásně zjemní praktickou koupelnu v bílé barvě a přidají moderní nádech starší koupelně.

 

Inspirace pro koupelnu

"V kolekci Nordic koupelna se také soustředíme na elementy, které pomůžou pozvednout koupelnu z funkčního prostoru na místnost, kterou můžete samu o sobě útulně zařídit a tím pádem v ní pak budete rádi trávit čas. Květiny v květináčích jsou jedním z takových elementů. Nicméně je poměrně náročné květiny v koupelně pěstovat díky neustále se měnící teplotě a vlhkosti. Nebojte se tedy použít umělé rostliny, které vytvoří dynamickou atmosféru," navrhuje Laurence.


Ty nejhezčí ručníky můžete skladovat v otevřeném košíku, kosmetické tampónky a vatové tyčinky pak ve stylových dózách. Pomocí těchto maličkostí zútulňujete svou koupelnu.

Rose, sand and grey towel hanging from a rail


Produkty z kolekce jsou dostupné online a na prodejnách od 29. září 2020.

Máte nějaké oblíbené tipy, jak zútulnit koupelnu? Podělte se s námi v komentářích.

Objevit více

Výběr ručníků: kompletní průvodce

Výběr ručníků: kompletní průvodce

Oblíbené koupelnové doplňky naší nákupčí

Oblíbené koupelnové doplňky naší nákupčí

V záři reflektorů: Ručníky

V záři reflektorů: Ručníky

Wellness ve vaší koupelně

Wellness ve vaší koupelně