Detail koupelny s koupelnovou předložkou, ručníky, tácy a doplňky

Vneste do své koupelny letní atmosféru

Naše nová kolekce koupelnových doplňků Nordic Mood je plná inspirativních barev a materiálů, díky kterým si můžete užívat letní atmosféru plnými doušky. 

Hlavní roli v nové kolekci hraje sada koupelnových doplňků EDSVALLA, která zahrnuje dávkovač mýdla, misku na mýdlo a kelímek na kartáček. 


Produkty jsou částečně vyrobené z recyklovaného skla ve dvou svěžích barvách, díky kterým léto do své koupelny vnesete sice nenápadně, ale přesto přesvědčivě. 


Jasné barvy série EDSVALLA můžete zkombinovat s některou ze tří barev tácu na šperky FORSBACKA ve tvaru leknínu, který zpříjemní a vhodně doplní každou koupelnu. 

Tři dekorativní tácy na šperky
Tác FORSBACKA Ø11 cm různé
100 Kč/ks
Pouze na prodejně


Letní dekor dotvářejí měkké ručníky TORSBY. Díky svěžím barvám a pruhovanému provedení hravě upoutají vaši pozornost a elegantně kontrastují s jednolitým sklem a porcelánem. 


Sprchový závěs GREVIE svým květinovým vzorem na bílém podkladu už jen zdůrazňuje, že je léto opravdu za rohem. A nakonec nesmíme zapomenout ani na ALSTER. Svým zlatým provedením doplňuje sérii koupelnových polic, takže své koupelně můžete snadno dodat sjednocený vzhled. 

Doplňky do koupelny: sprchový závěs, koupelnová předložka a držák na toaletní papír
Sprchový závěs GREVIE 150x200 barevná
115 Kč/ks
200 Kč /ks
Sleva 43%
plus
Do vyprodání zásob
Pouze na prodejně


Všechny produkty jsou v prodeji od 18. dubna. Seženete je na prodejnách nebo na JYSK.cz. 

Objevit více

V záři reflektorů: Ručníky

Wellness ve vaší koupelně

Jak si zařídit garsonku

Jak vyprat nové ručníky