Koupelna s vanou, lavičkou s ručníky a koupelnovým setem, teplé bačkor a košík s ohřívací lahví

Wellness ve vaší koupelně

Nová kolekce Nordic Mood do koupelny vyzařuje útulnou podzimní atmosférou. Udělejte z vaší koupelny ideální místo pro relax a wellness. Stačí zkombinovat teplé tmavé tóny s robustními materiály a měkkými textiliemi.

Dávkovač mýdla, tác, stojánek na zubní kartáček a WC kartáč GESUNDA jsou všechny vyrobeny z keramiky a mají krásný glazovaný lesk, díky němuž je každý výrobek jedinečný. V kombinaci s lehkou minimalistickou toaletní taškou GUBBO vzniká jemný kontrast a vytváří klidnou a útulnou atmosféru.

Teplé pantofle SIKFORS vyrobené z hnědého plyšového materiálu jsou měkké a pohodlné. To samé platí u ohřívací lahve KRAMFORS, která má hnědý fleecový obal.

Maličkosti pro relax

Podnos do vany ILSBO je nepostradatelným doplňkem pro wellness zážitek u vás doma. Podnos má teleskopické konce, díky nimž bude pasovat na jakoukoli vanu. Všechny pomůcky pro ideální čas jen pro vás tak můžete mít pohodlně po ruce.

Po koupeli pohodlně vylezte z vany na jemnou koupelnovou podložku BRUNN.

Měkký materiál ručníku KARLSTAD bude dokonalým závěrem vašeho domácího wellness zážitku, který vás nechá uvolněné od hlavy až k patě.

Objevit více

V záři reflektorů: Ručníky

V záři reflektorů: Ručníky

Jak si zařídit garsonku

Jak si zařídit garsonku

Vneste do své koupelny letní atmosféru

Vneste do své koupelny letní atmosféru

Jak vyprat nové ručníky

Jak vyprat nové ručníky