Trendy v bydlení na léto 2019

Trendy v bydlení na léto 2019

Datum:

Kategorie: Zahrada

Se změnou ročního období přichází množství barev, vzorů a potisků v různých podobách. Toto léto není žádnou výjimkou. S trendy ZÁŘIVÉ BARVY a JAKO OCEÁN představujeme nový svět designu a dekorací.

Zářivé barvy

Trend ZÁŘIVÉ BARVY, který jsme představili začátkem tohoto roku, zažil velký úspěch. Je ovlivněný teplými krajinami, hlavní barvou jsou pak různé odstíny korálové, od béžovo růžové, přes jemně meruňkovou až po pudrovo růžovou. Všechny barvy jsou v perfektním souladu s letním slunečným počasím a s odpočinkem. V těchto tónech se nese široká škála výrobků, dokonce i zahradní židle SANDVED. Pomocí trendu vás chceme inspirovat k tomu, abyste se na chvilku zastavili a získali tak novou perspektivu.


Přírodní mateirály jsou kombinované s výšivkami, proužky a keramikou. Série bambusového zahradního nábytku BAMLE je skvělým příkladem přírodního dotyku. Bambus má exotický nádych a svou krásou je skvělým doplňkem do skoro každé zahrady.

Jako oceán

Před několika měsíci jsme vás také seznámili s chladným a éterickým trendem JAKO OCEÁN. Pokud jste se někdy zamýšleli nad skandinávským štěstím, tento trend by vám mohl poskytnout odpovědi. Pokoj přírody a Severního moře vytvářejí pocit sounáležitosti, který Skandinávcům umožňuje najít vnitřní pokoj.


Trend JAKO OCEÁN kombinuje modré odstíny moře a oblohy se zelenou barvou. Taktéž využívá výraznější barvy a industriální materiály, jako je kov a sklo. Textil, dekorace a nábytek jsou v jemných a klidných tónech, takoví jsou přecijen většinou samotní Skandinávci. Kontrast mezi barvami a tvary pomohl vdechnout tomuto trendu kousek života. Trend je inspirován také polární září, která představuje neustále se měnící, ale zároveň trvalou krásu.
 

Líbí se vám přírodní materiály? Vytvořte si na balkóně oázu s proutěnými květináči a lucernami.

Který z trendů se vám líbí více? Napište nám do komentáře.

 

Kristýna Social Media and Digital Coordinator

Comments

site-badges