Dva příklady, jak můžete použít závěsy k vytvoření zón v interiéru

Oživte interiér pomocí závěsů

Závěsy jsou víceúčelové bytové doplňky, které chrání před přímým slunkem, pomáhají udržet místnost teplejší nebo naopak studenější, propůjčují soukromí, ale také můžou oddělit místnost na více zón.

Vytvořte ložnici ve vašem obývacím pokoji

Děti vám vyrostly a touží po vlastním pokoji? Musíte jim tak přenechat svou ložnici a vytvořit spací zónu v obývacím pokoji? Pokud je místnost větší, neměl by to být problém. Jednoduše zavěste závěsy ze stropu a vytvořte tak novou "stěnu". Stvoříte tak útulný koutek pro vaši postel. Bonus: přes den můžete snadno závěsy zatáhnout, pokud se vám nechce postel stlát.

Barvu závěsů zvolte takovou, která je uklidňující a pomůže s relaxací. Například závěs AUSTRA u nás najdete v několika odstínech.

Rose coloured curtains used to separate a sleeping area from a large living room
Závěs AUSTRA 1x140x300 samet růžová
2 ks 1999 Kč
1399 Kč /ks
Sleva 29%

Skryjte svůj pracovní koutek

Závěsy můžete také využít pro vytvoření malé domácí pracovny, kterou třeba o víkendu budete chtít skrýt.

Ne každý si může dovolit použít celou místnost jako kancelář a tak v obývacím pokoji musí vyčlenit prostor pro pracovní koutek. Večer a hlavně o víkendu ale není dobré být ve stresu ze všech nesplněných úkolů a uzávěrek. Proto snadno skryjte svůj počítač a stohy papírů za závěs. Například závěs ANTEN je stylový a sladíte ho s mnoha různými barvami. Zároveň ale nebude rušivým elementem v pozadí při online video hovorech.

Grey curtains separating a home office with desk and office chair from a living room with an armchair and footstool
Závěs ANTEN 1x140x300 sv. šedá semiš
400 Kč/ks
999 Kč /ks
Sleva 60%

vytvořte další zóny v obývacím pokoji

Závěsy pomůžou vytvořit útulná zákoutí, která nemusíte úplně schovat. Stačí je jen orámovat závěsy. Například závěs YMSEN je dostupný ve dvou barvách: modré a pískové. Světlejší provedení je minimalistické a lehké, zatímco modré závěsy vykouzlí intimní atmosféru.

Blue curtain behind a sofa separates a living area from a dining area

 

Objevit více

Trendy barvy na léto

Přivítejte doma teplo jara

Oblíbené lampy naší nákupčí

Oblíbené košíky specialistky na domácí potřeby