DOPRAVA ZA POLOVINU KE KAŽDÉMU ONLINE NÁKUPU. PLATÍ POUZE 28. 9.


Ve čtvrtek 28. 9. jsou všechny prodejny zavřené.

 

 

Vlněné ponožky na plédu

Teplý textil, který vás zahřeje

Pokud chcete zůstat v teple během chladných dní, vyberte si pléd, povlečení nebo koberec ze správného materiálu. Látka, která vás zahřeje by měla být hustá a nadýchaná. Čím je látka tlustší a vzdušnější, tím je lepší. Vaše tělo ohřívá vzduch, který je k vám nejblíže, a proto tlustý a vzdušný materiál fleece nebo vlněný koberec udrží teplý vzduch a pomáhají vám tak zůstat v teple.

Zůstaňte v teple díky plédu

Při koupi textilu do vaší domácnosti hledejte především měkké a nadýchané materiály. Fleecový pléd na pohovce vám pomůže dosáhnout útulného a hřejivého pocitu.

Teplé sedáky

Pokud jsou vaše židle vyrobené ze dřeva nebo plastu, po usednutí mohou být poměrně chladné. Sedáky z umělé kožešiny nebo z nadýchaného plyšového materiálu vám poskytnou větší pohodlí a pocit tepla.

Koberce zabrání chladu od podlahy

Koberce mají izolační vlastnosti a mohou pomoci zabránit proudění chladu od podlahy. Vyberte si vlněný koberec nebo koberec s dlouhými a tlustými prameny, aby byly vaše nohy v ještě větším teple.

Umělá ovčí kůže

Umělá ovčí kůže udrží teplo, ať už ji položíte do křesla nebo na jídelní židli. V sortimentu ji najdete v různých barvách.

Zůstaňte v noci v teple díky povlečení

Usínání může být těžké, pokud je vám zima. Správné ložní prádlo to může změnit. Tkaniny jako je fleece a flanel jsou husté a zároveň nadýchané a pomůžou vám zůstat v teple i přes noc.

Teplé tkaniny

Přestože je vlna nejznámější pro své izolační vlastnosti, materiály jako fleece, flanel, umělá kožešina jsou skvělými alternativami, které vás také udrží v teple. Pokud chcete zůstat v teple během chladných měsíců, nezapomeňte při nákupu hledat výrobky právě z těchto materiálů.

Objevit více

Oživte interiér pomocí závěsů

Oblíbené lampy naší nákupčí

6 snadných nápadů, jak zařídit malý byt

Jak si zařídit garsonku