Skandinávské vánoční dekorace ve formě dekorační polštářů a plédů jsou velmi oblíbené

Přivítejte vánoční sezónu

Vánoce budou zanedlouho tu. Pro mnohé lidi ve světě i pro nás v JYSKu jsou Vánoce synonymem pro "hygge". Abychom včas přivítali toto sváteční období, představujeme vám už nyní typické skandinávské vánoční dekorace, které vytvoří sváteční atmosféru.

Nová kolekce zachycuje klasické prvky severských vánočních svátků, jako jsou srdíčka, hvězdy, jedle nebo kouzelní skřítkové s jejich charakteristickými červenými čepkami. Bohaté sofistikované odstíny klasické zelené a červené doplňují teplou bílou a dřevo, čímž vytvářejí barevnou kombinaci, která navodí vánoční atmosféru plnou radostné nostalgie. Nová kolekce Nordic Mood je dostupná od konce září, takže máte dostatek času se připravit na jedno z nejkrásnějších období roku.

Festive Christmas mugs in red and green with holiday motifs and heart-shaped Christmas decorations
Ozdoby PYSSEL Š7xD7 cm 2 ks/bal.
90 Kč/bal.
125 Kč /bal.
(45.00 /Kus)
Sleva 28%
Pouze na prodejně

Hrnek GULLTOP určitě přinese vánoční náladu do svátečního období. Připomíná klasický smaltovaný hrníček. Najdete ho v červené a sytě zelené barvě ozdobeného vánočními motivy. Ať už pijete horkou čokoládu nebo jiný sváteční nápoj, hrnek přinese radost a vánoční atmosféru ke každému teplému nápoji, který si užijete s rodinou a přáteli.

Dekorace PYSSEL v červené nebo zelené barvě je úpravou tradičního skandinávského pleteného vánočního srdce. S jeho krásným, zaobleným tvarem je PYSSEL nápadnou vánoční dekorací, která rozveselí váš domov.

Christmas gnome with a red gnome hat and grey beard, red candle arch, and artificial fir twig
Vánoční skřítek MUGGLESTEN V31 šedá
175 Kč/ks
299 Kč /ks
Sleva 41%
Pouze na prodejně
Svícen HILDEGUN Š24 cm se 7 LED a časovačem
225 Kč/ks
300 Kč /ks
Sleva 25%
Pouze na prodejně

Od keramiky a nádob až po měkkého, přátelského společníka - vánoční skřítek MUGGLESTEN je oblíbenou sváteční dekorací. Tento nezbedný vánoční trpaslík přichází se svou ikonickou červenou čapkou a roztomilým nosem. Má na sobě vlněný svetr nebo je to hustě šedý plnovous? To necháme na vás.

Pokud jde o tradičně skandinávské Vánoce, svícen HILDEGUN je výborným příkladem moderního přístupu k existujícím tradicím. Jeho minimalistický, geometrický tvar a LED světla vám umožní osvětlit parapety během celé zimy.

Cosy living room decorated with Scandinavian Christmas décor
Pléd RHIMFAXE 130x170 zelená
350 Kč/ks
550 Kč /ks
Sleva 36%
Pouze na prodejně

V nové vánoční kolekci Nordic Mood najdete výrobky, které určitě přinesou vánoční náladu do vaší domácnosti.

Artificial fir twig with fir cones and Scandinavian Christmas décor
Ozdoby COVELLIN Š9xD10 cm 2 ks/bal.
75 Kč/bal.
(37.50 /Kus)
Pouze na prodejně

Jako mnohé jiné produkty ve vánoční kolekci Nordic Mood, i vánoční ozdoby COVELLIN oslavují tradiční skandinávský dekor. S jednou verzí v bílé a zlaté barvě ve tvaru klasického anděla a druhou v červené a zlaté barvě ve tvaru hvězdy, jsou tyto dekorace vynikajícími příklady, jak i minimalistická jednoduchost může přinést vánoční náladu do vašeho interiéru. Umístěte dekorace COVELLIN na své vánoční stromečky, na větvičky nebo kamkoli jinde.

Star-shaped candle holder in marble, Christmas LED candle with stars, and LED-lit Christmas tree
Svícen RUTILKVARTS Ø10xV5 cm
150 Kč/ks
200 Kč /ks
Sleva 25%
Pouze na prodejně
LED Svíčka NELLIK H25 2 ks/bal.
165 Kč/bal.
(82.50 /Kus)
Pouze na prodejně

Svícen RUTILKVARTS má tvar hvězdy. Jeho výška a mosazný detail mu dodávají moderní výraz, přičemž se ale stále skvěle spojuje s tradiční vánoční výzdobou. RUTILKVARTS je ideální na svíčku jako je například NELLIK. Jedná se o vánoční LED svíčku jemně zdobenou zlatými hvězdami. Pro ještě útulnější atmosféru je ideální LED svíticí vánoční strom VILJE, který dokonale rozjasní každý kout vašeho domova.

Objevit více

Nápady na vánoční dárky

Nalaďte se na Vánoce s okouzlujícími dekoracemi

Nápady na vánoční dekorace na stůl

Nové dekorace, které doporučuje nákupčí v JYSKu