Nápady na vánoční dárky

Nápady na vánoční dárky

Vánoce jsou za rohem a je nejvyšší čas pustit se do nakupování dárků. Každý známe někoho, kdo tvrdí, že již všechno má a nic nepotřebuje. I tak bychom ale dotyčného rádi na Vánoce potěšili. Připravili jsme pro vás seznam dárků ve třech cenových hladinách. Najdete v něm dárky pro sebe, své blízké, své přátele, prostě pro všechny, které byste letos rádi obdarovali.

Dárky za rozumnou cenu 

Čím obdarovat blízkého, který má prý všechno? Darujte mu něco, co ještě určitě nemá. Vytvořit koláž fotek ze společného výletu nebo skvělého koncertu dokážete, i když možná nejste úplný kreativec a nadšenec do ručních prací. Koláž pěkně zarámujte, zabalte a třeba i zkombinujte s malou poličkou, kam si může obdarovaný rámeček vystavit.

Vděčným dárkem jsou také ozdobné polštářky na křeslo či pohovku. Pokud si troufáte, vyberte polštář s výrazným motivem, o kterém nepochybujete, že bude mít úspěch. Pokud si vkusem blízkého nejste úplně jistí, vyberte neutrálnější barvy, které se hodí do každého obýváku.
 

 

Střední cenová kategorie

Pár nových měkkých ručníků se vždy hodí každému. Ručníků v podstatě nikdy není dost a pravdou je, že většina z nás koupi nových osušek odkládá do momentu, kdy to bude nezbytně nutné. Proto je kvalitní ručník ideálním dárkem téměř vždy.

Pokud jste ještě nevyčerpali rozpočet na dárky, můžete přikoupit pěknou lampu nebo roztomilá světýlka. Mnoho lidí osvětlení podceňuje a to je, hlavně v zimě, velká škoda. Namáháme si oči více, než je dobré. Elegantní lampa je tedy skutečně pozorným dárkem a místo pro ni se najde v každé domácnosti. Stejně potěší i děti, které budou rádi za výzdobu pokojíčku pěknými světýlky.


 

Dárky, které udělají dojem

Naše jídelní židle JONSTRUP patří mezi nejprodávanější v Evropě, z toho usuzujeme, že její design a zhotovení skutečně oslovil mnoho lidí. Proto vám tuto židli doporučujeme také jako vánoční dárek. Jídelní židle JONSTRUP se pěkně hodí nejen k jídelnímu stolu, ale také ke stolu pracovnímu.

Zrcadlo prostor zkrášlí, prosvětlí a opticky zvětší. Po pěkném velkém zrcadle navíc touží každá dáma a hodit se bude určitě i pánům. Pokud máte dcery, můžete si být jistí, že je tento dárek potěší dvakrát tolik. Děvčata postávání před zrcadlem totiž přímo zbožňují.

Udělat dojem a projevit svůj upřímný zájem a náklonnost se vám určitě podaří i kvalitní sadou přikrývky a polštáře. Postarat se, aby měl blízký člověk příjemné podmínky na spaní, je jako mu koupit lístek na vlak do Krajiny zdravého spánku.

Přikrývky a polštáře máme v různých cenových kategoriích, takže si každý může vybrat výrobek, který bude v souladu s jeho rozpočtem a potřebami obdarovávaného. Při výběru přikrývky se můžete nechat inspirovat naším průvodcem, který vám bude určitě velice nápomocný.


 

Doručení před Vánoci

Všechny menší výrobky vám z e-shopu doručíme do Vánoc, pokud si je objednáte do 17. prosince. Všechny větší výrobky pak musíte objednat do 16. prosince. Více informací najdete zde.

Objevit více

Nové dekorace, které doporučuje nákupčí v JYSKu

Zažijte skandinávskou jednoduchost s Nordic mood

5 funkčních a estetických nápadů do chodby

Nová kolekce Nordic Mood ve znamení rustikální romantiky