Hrnečky, umělé květiny v košíku a velká váza

Nové dekorace, které doporučuje nákupčí v JYSKu

Datum:

Kategorie: Domácnost

Klíčová slova: novinky

Dvakrát ročně se ptáme Tiny Nymann, nákupčí v JYSKu, na její oblíbené novinky v sortimentu: „Ráda bych vyzdvihla naše nové hrnky, díky které přímo vybízejí k útulné atmosféře. V nadcházejících tmavších a studenějších měsících navíc budeme doma potřebovat trochu tepla, barev a hygge. Proto jsem vybrala kousky, které dodají vašemu interiéru právě to," začíná Tina.

Váza GUSTAF

„Začneme vázou BJERKE," navrhuje Tina a pokračuje v podrobném popisu: „už delší dobu sledujeme trend vnášení prvků přírody do interiéru a tento trend v žádném případě nekončí. Díky svému ručně vyrobenému vzhledu je GUSTAF krásným příkladem."

Ceramic floor vase with artificial flowers


Jedná se o keramickou vázu, která má bílou glazuru se čtvercovými vzory. Doplňte ji sušenými nebo umělými květinami. GUSTAF se velmi dobře hodí k umělé květině TOMAS. Květina TOMAS je 95 cm dlouhá a je inspirována dekorativní pampovou trávou, která se vyskytuje v přírodě poblíž pláží a jezer.

Díky výšce 41 cm můžete vázu položit klidně na podlahu, ale pěkně bude vypadat na komodě nebo na pultovém stolku.

Hrnky SVERRE pro správné HYGGE

Ceramic coffee mugs cream and green nuances


„Tuto sezónu máme několik krásných přírůstků v našem sortimentu nádobí," hovoří Tina. „Jedním z nich je hrnek SVERRE. Má zaoblené ucho a tvar a jeho povrch vyrobený z reaktivní glazury. Musím také zmínit servírovací tác OLE, který se k hrnkům krásně hodí." 

Ceramic coffee mugs and serving platter cream and green nuances


Hrnky SVERRE jsou ideální pro velký šálek kávy nebo čaje. Vystavit je můžete na poličce a zútulnit tak svou kuchyň.

Umělé květiny PER

Basket with artificial paper flowers


„Za zmínku stojí i naše nové umělé květiny PER,“ dodává Tina. „Oživte svůj domov pomocí barev. Květinu PER máme ve třech krásných barvách: oranžová, růžová a fialová. Všechny jsou krásné samy o sobě i v kytici."

Přestože vypadá podobně jako sušené květiny, květina PER je vyrobená z papíru. Má 40 cm dlouhý stonek, který je vyrobený z kovového drátku, který se snadno ohýbá, takže květinu můžete dát i do menších váz.