Doplňky do kuchyně

Nové dekorace, které doporučuje nákupčí v JYSKu

Dvakrát ročně se ptáme Tiny Nymann, nákupčí v JYSKu, na její oblíbené novinky v sortimentu: „Toto období volá po teplých hravých barvách a skutečném hygge," začíná Tina. „Vybrala jsem výrobky, které vám opravdu udělají radost a rozzáří domácnost."

Kuchyňské prkénko NILSSON 


„V součastnosti se mnoho lidí snaží snižovat náklady na potraviny. To ale ještě neznamená, že vaření nemůže být stále zábava a že si nemůžeme připravit chutné jídlo. Do nabídky jsme přidali několik barevných kousků a dekorací. Kuchyňské prkénko NILSSON dodá jiskru i těm nejnudnějším kuchyňským činnostem. Kleště LIAM mají tvar mušel a skvěle se hodí na servírování salátů, těstovin nebo koláčů."

Kuchyňské prkénko NILSSON se prodává jako set dvou kusů v balení - žluté s rozměrem 30x22 cm a růžové s rozměrem 25x18 cm. Ocelové kleště LIAM stříbrné barvy jsou dlouhé 23 cm.

Miska SEBASTIAN


Miska SEBASTIAN je zelená kameninová miska se vzorem květu kopru. Je 8 cm vysoká s průměrem 30 cm.

„V misce SEBASTIAN vynikne každý salát," popisuje Tina. „Můžete jí použít jako mísu na salát, ovoce nebo jen jako dekoraci. Je výrazná, takže určitě oživí každý prostor."

Svícny THORSTEN a LAURITS


Šedo-bílý kameninový svícen LAURITS má místo na tři svíčky a THORSTEN je zase moderní zelený porcelánový svícen.

„V každém ročním období dokáže světlo ze svíček zútulnit prostor a společně se správným svícnem vytvoří kouzelnou atmosféru v domácnosti," hovoří Tina. „Náš nový svícen LAURITS nabízí prostor až na tři svíčky. Svícen THORSTEN zase dodá svým zajímavým tvarem prostoru styl," dodává Tina.

Objevit více

Trendy barvy na léto

Přivítejte doma teplo jara

Oblíbené lampy naší nákupčí

Oblíbené košíky specialistky na domácí potřeby