CYBER DAYS - sleva 20-50 % na všechny výrobky dostupné pouze online
Doručení online objednávek může trvat déle.

Nové dekorace, které doporučuje nákupčí v JYSKu

Nové dekorace, které doporučuje nákupčí v JYSKu

Dvakrát ročně se ptáme Tiny Nymann, nákupčí v JYSKu, na její oblíbené novinky v sortimentu: „Mám pocit, že toto období si vyžaduje teplo, chvíle radosti s přáteli a rodinou - a hlavně skutečné hygge. To je důvod, proč jsem vybrala tři věci, které dokáží rozjasnit a vylepšit váš domov."

Váza INGBERT

Jako první je váza INGBERT - elegantní váza v klasickém stylu s nádechem retra s poutavým reliéfním vzorem. Jemný kruhový tvar jí dodává tu správý šmrnc. Díky teplé krémové glazuře a jedinečným skvrnám tmavší barvy je každá váza INGBERT jedinečná. Umístěte do ní umělou květinu LAUST pro dokonalý dekorační kousek - květina se skvěle doplňuje s jemnými odstíny krémové, růžové a zelené a spolu dodají vašemu domovu teplo a pohodlí.

Dřevěný svícen JOHAN

Jako druhý v pořadí je JOHAN, dřevěný svícen na čajové svíčky vyrobený z mangového dřeva. Svícny na čajové svíčky jsou obvykle skromné dekorace, ale svícen JOHAN slouží jako skutečně krásná dekorace, která předvádí krásu přírodních materiálů. Dřevěné podlahy a nábytek jsou stálicí mnohých domů po celém světě a v poslední době se tvrdé dřeva stalo také velmi oblíbeným materiálnem pro interiérový design a bytové dekorace. Oživení zaznamenaly nejvíce tmavší dřeviny a svícen JOHAN se tak skvěle hodí do každé domácnosti.

Váza TOMMY

Třetí oblíbenou dekorací je velká váza TOMMY. Trend, který se dostává čím více do podvědomí je oživení interiéru pomocí velkých váz, které jsou umístěné na podlaze. Váza TOMMY je proto skvělou volbou - můžete s ní do svého domova přidat prvek „vertikality“ a povznést ho do nových výšin. Barva vázy je směsí jemných odstínů hnědé, zelené a šedé, které jí tak propůjčují rustikální, zemitý vzhled. Díy tomu se vám určitě bude hodit bez ohledu na to, v jakém stylu je váš domov zařízený. K váze TOMMY se skvěle bude hodit umělá rostlina INGVALD.

Objevit více

Nápady na vánoční dekorace na stůl

Přivítejte vánoční sezónu

Teplý textil, který vás zahřeje

Oživte interiér pomocí závěsů