Vánoční osvětlení

Nalaďte se na Vánoce s okouzlujícími dekoracemi

Datum:

Kategorie: Domácnost

Už od prehistorických dob se lidé snažili vnést světlo do tmy. Pokud jste tak ještě neudělali, je nejvyšší čas na to, ozdobit si příjezdovou cestu, zahradu či balkón příjemným světlem. Po setmění se tak můžete podívat z okna a kochat se výhledem na jemná světýlka, která se mihotají na stromku či zábradlí.

Vánoční stromek se světýlky a světelný stromek


Zahradu či balkón si můžete rozzářit jednoduchým stromečkem YGGDRASIL, který je celý zabalený do malých svítících hvězdiček.

Víme, že při zdobení je důležité pamatovat i na bezpečnost, spotřebu energie a ohleduplnost k sousedům. Nechcete si přeci na Vánoce pokazit vztahy se sousedy a každý večer jim svým osvětlením svítit přímo do ložnice. Jedině, že byste na ulici soutěžili o nejkrásnější osvětlení, to by možná ta výhra za vyšší spotřebu stála. I když se sousedy nesoutěžíte, vánoční osvětlení na domě je ale pěkný způsob, jak u sebe přivítat a zároveň okouzlit hosty.

Vánoční osvětlení do interiéru

Postarali jste se již o exteriér? Pusťte se do obývacího pokoje, jídelny či dětských pokojíčků. Nic nedotvoří vánoční atmosféru lépe než tancující světýlka na stromku, krbu nebo na světelných řetězích a dalších dekoracích.

Vánoční vnitřní osvětlení


Možná vás osloví vánoční dekorace se zimní krajinou SNE nebo světelný řetěz TEFAT.

Vánoční osvětlení


Zavěste si světýlka na dveře, okna nebo zrcadlo a užívejte si špetku vánočního kouzla. Svíčky jsou základ, který nesmí chybět, když už budete sedět pod dekou s knihou v ruce a koledami v pozadí.