Lustr s žárovkami v místnosti

Oblíbené lampy naší nákupčí

V našem sortimentu osvětlení je pár kousků, které si zaslouží pozornost. Tina Nymann je jednou z našich expertek na bydlení a dekorace. Zeptali jsme se jí na její oblíbence. „Vybrala jsem lampy, které jsou trochu netradiční a svými vlastnostmi nebo funkcemi dodají vašemu interiéru styl a útulnost,“ začíná Tina a podrobně popisuje každou z nich.

Difuzér HANNES a vonný olej LEON


HANNES je lampa, která zároveň funguje jako difuzér. Do misky nalijte vodu, přidejte pár kapek vonného oleje LEON a pak lampu zapněte. HANNES je 16 cm vysoká, má průměr 11 cm a součástí je USB kabel pro nabití. Vonný olej LEON je u nás najdete v balení se třemi různými vůněmi.

„HANNES vydává nádherné, tlumené světlo a – s pomocí vonných olejů LEON – i krásnou vůni. Navíc příjemně zvlhčuje vzduch. Difuzér HANNES má klasický vzhled, který se bude hodit do každé ložnice, pokoje pro teenagery nebo koupelny. Miska má dřevěný vzhled a bílý plastový vršek zase elegantní vzor. Díky praktické velikosti je tento kousek ideální na polici i na stolek,“ popisuje Tina.

Lustr MAGNAR a žárovky TORE


MAGNAR je černý ocelový závěsný lustr se třemi provazy, na kterých visí žárovky. Každý provaz je dlouhý 200 cm, ale jejich délku si můžete upravit, takže lustr můžete využít prakticky kdekoliv. Součástí lustru nejsou žárovky. Doporučujeme použít spirálovou LED žárovku TORE, kterou najdete v našem sortimentu.

„U závěsného svítidla MAGNAR je důležitá kombinace se správnou žárovkou. Například s naší stylovou spirálovou LED žárovkou TORE. Elegantní mosazný vzhled v horní části objímky lampy a velká kouřově zbarvená žárovka spolu vypadají velmi stylově,“ říká Tina. „Tento lustr však není jen elegantní – je také praktický a všestranný. Pověsit si ho můžete nad svůj jídelní stůl, ale klidně se bude hodit i do tmavého rohu obývacího pokoje nebo dokonce na chodbu.“

Lampa na baterie KLEMENS


Lampa na baterie KLEMENS je vysoká 46 cm. V prodeji je s nevyměnitelnou dekorativní LED žárovkou. Lampa také obsahuje bateriový box s funkcí časovače.

„Nakonec chci vyzdvihnout naši lampu na baterie KLEMENS, která vrhá teplé a dekorativní světlo. Žárovka je umístěna uvnitř bílé plastové trubice, která vytváří měkké, rozptýlené světlo. Díky rukojeti snadno lampu KLEMENS přesunete. Útulno tak můžete vnést do jakékoli místnosti,“ navrhuje Tina.

Objevit více

Trendy barvy na léto

Přivítejte doma teplo jara

Oblíbené košíky specialistky na domácí potřeby

Návod: výběr zrcadla