Oblíbené lampy naší nákupčí

Oblíbené lampy naší nákupčí

V našem sortimentu osvětlení je pár kousků, které si zaslouží pozornost. Zeptali jsme se naší nákupčí na dekorace, Tiny Nymann, čím jsou právě tyto lampy zajímavé a kam by je doma umístila. „Kdybych měla říct, co mají společného, byla by to jejich elegance," zahajuje Tina.

Černá stojací lampa ADRIAN

Living room with black floor lamp in the corner, a bookcase and a sculptural vase


„Lampa ADRIAN je vyrobená z černého kovu a skleněného stínidla. Jednoduchost materiálů skvěle ladí k celkovému designu výrobku. Nejedná se o nijak mohutnou lampu, hodí se tak do jakéhokoli pokoje. Pokud je váš interiér laděný do romantického vzhledu, přidá tato lampa prostoru lehkost. Pokud je naopak váš domov minimalistický, lampa skvěle zapadne," hovoří Tina.

Stropní lampa VALDER

White pendant light above a dinner table


„Lustr VALDER je vyroben z papíru a má černo-bílý látkový kabel. I přesto, že je jeho tvar komplexnější než tvar lampy ADRIAN, myslím, že jsou oba výrobky velmi elegantní. VALDER považuji za umělecký kousek, který vypadá pěkně jen sám o sobě. Když ho navíc rozsvítíte, oceníte tenký papír a konstrukci o to více. Výsledkem je krásné, dynamické světlo, které nikdy nevypadá stejně," míní s nadšením Tina.

Lampa na baterie ARNOLD

A battery lamp with a large light bulb on a table


ARNOLD je stylová lampa na baterie s béžovým podstavcem z keramiky a velkou žárovkou," popisuje Tina. „Lampy na baterie jsou velmi praktické a mají mnoho výhod: například je snadno přesunete a můžete je dát kamkoli, bez ohledu na to, jestli je blízko elektrická zásuvka či ne. Lampu ARNOLD můžete využít i jako náhradu pro čajovou svíčku, vyhnete se tak riziku rozlitého vosku. Nemusíte se také bát, že by se lampa přehřála. Pokud se do ní tedy zamiluje vaše ratolest a odnese si jí do svého pokojíčku, můžete zůstat v klidu," pokračuje Tina a dodává: „Lampa ARNOLD má mimo to ještě jantarově zbarvenou žárovku, vydává tedy teplé a útulné světlo. Tuto designovku si určitě oblíbíte."
 

Objevit více

Nové dekorace, které doporučuje nákupčí v JYSKu

Přivítejte jaro s jemnými zeleno-modrými odstíny

Barva roku

V záři reflektorů: série EGELEV

Najít nejbližší prodejnu JYSK

Nechte si poradit od našeho personálu a objevte širokou nabídku na prodejně JYSK.