Stylové lampy

Oblíbené lampy naší nákupčí

Specialistka na nákup dekorací, Tina Nymann nám představuje své tři oblíbené lampy, které jsou novinkami v sortimentu osvětlení. Vysvětluje, proč jsou výjimečné a co přinesou do vašeho interiéru.

Stolní lampa MARKUS

Bílá stolní lampa na mramorovém stolku
Stolní lampa MARKUS Ø25xV35 cm šedá
550 Kč/ks
799 Kč /ks
Skvělá nabídka
Sleva 31%
Novinka
Stolní lampa v bílém provedení
Stolní lampa MARKUS Ø25xV35 cm šedá
550 Kč/ks
799 Kč /ks
Skvělá nabídka
Sleva 31%
Novinka


Prvním favoritem z trojice lamp je stolní lampa MARKUS. Díky modernímu a elegantnímu vzhledu a teplé bílé barvy přináší do interiéru jemné a relaxační světlo. Nahoře má malý mosazný detail, který lampě dodává exkluzivnější vzhled. MARKUS je ideální pro odkládací stolky, noční stolky nebo kdekoli jinde, kde byste rádi oživili prostor touto krásnou lampou.

Lampa na baterie KENT


Druhým oblíbencem Tiny je lampa KENT, která je na baterie a tedy bez žádných kabelů. Podobně jako MARKUS, je i lampa KENT elegantním svítidlem v teplé bílé barvě. Namísto mosazného detailu má nahoře mosazné tlačítko.

Kromě zapnutí a vypnutí lampy můžete tímto tlačítkem ztlumit světlo a nastavit časovač. Proto se hodí hlavně na noční stolky. Protože je na baterie a bez kabelů, můžete ji také snadno přemisťovat.

Stolní lampa VIGGO

Třetím favoritem je retro stolní lampa VIGGO. Lampa má propracovaný vzhled a krásnou glazuru v rozmazaných barvách šedé a černé. Glazura je u každého svítidla mírně odlišná - proto je každá lampa jedinečná. Stínidlo lampy je vyrobené z 50 % bavlny a 50 % lnu, díky tomu má přirozenější vzhled. Vystavte si svítidlo na svém oblíbeném místě, kde bude vynikat a zaujme pozornost.

Objevte nové lampy na nejbližší prodejně nebo nakupte online na našem e-shopu.

Objevit více

Nové dekorace, které doporučuje nákupčí v JYSKu

Oblíbené úložné boxy a košíky naší nákupčí

Nápady na vánoční dárky

Nalaďte se na Vánoce s okouzlujícími dekoracemi