Dekorace a doplňky v béžové barvě s umělými rostlinami a květinami.

Nová kolekce Nordic Mood přináší útulnost do vašeho domova

Nová kolekce výrobků přináší pomocí organických jemných tvarů a materiálů příjemných na dotyk, útulnou atmosféru do vašeho interiéru. Od reliéfní béžové vázy s klasickým dekorem až po dřevěné svícny vyrobené z mangového dřeva s certifikátem FSC® (FSC®N001715).  Dekorace v této kolekci spojují nadčasovost a rustikálnost, aby přinesly do vašeho domova pokoj a teplo skrze krásné detaily.

Váze INGBERT ve světle béžové barvě s malými tmavošedými tečkami dodává reliéfní hrdlo nadčasový vzhled. Kytice umělých květů LAUST je sladěná do jemných odstínů béžové, růžové a zelené a společně s vázou INGBERT vytvářejí pocit útulnosti.

Dřevěné svícny na čajové svíčky JOHAN vnesou do interiéru teplo díky svému dřevěnému materiálu. Každý svícen je jedinečný díky mangovému dřevu, z kterého je vyrobený.

Váza INGBERT společně se svícny JOHAN vytvoří dokonalou kombinaci a přinesou teplo a pohodlí do vašeho domu.

Artificial plant in plant pot on top of white ribbed pedestal

Trend, který v poslední době stoupá na popularitě je začlenění vertikality při dekorování interiéru - jinými slovy zvedání dekorací a dalších doplňků do výšky. Stojan SIGMUND je na to jako stvořený - slouží jako stylová dekorace a zároveň minimalistický stojan na který můžete umístit květináče nebo vázy.

Květináč RAYMOND se dokonale hodí ke stojanu SIGMUND, společně působí velmi přirozeně. Přidejte k nim ještě rostlinu ASGAR a máte tak postaráno o bez údržbovou rostlinku, která ale pomůže oživit prostor.

Rose and white artificial dried flowers in white vase with grey stripe pattern
Skvělá nabídka
Váza SOFUS Ø21xV21 cm šedá/hnědá
350 Kč/ks
599 Kč /ks
Sleva 42%

Váza SOFUS je klasickým příkladem toho, jak můžou organické tvary přinést krásné detaily do vašeho domova. Váza upoutá ještě více, když jí zkombinujete s výrobky z přírodních materiálů, jako je například úložný box FRITLEV. Přidejte k nim ještě umělou květinu RALF a získejte tak výrazný prvek v jemných barvách.

Beige cushions with striped patterns in various mellow colours
Skvělá nabídka
Dekorační polštář LOTUS 50x50 bílá/šedá
160 Kč/ks
399 Kč /ks
Sleva 60%
Skvělá nabídka
Dekorační polštář LOTUS 50x50 bílá/šedá
160 Kč/ks
399 Kč /ks
Sleva 60%

Dekorační polštáře BERGMYNTE a ENGKLOKKE pokračují v trendu bytových doplňků v jemných barvách. Oba polštáře jsou v béžové barvě s pruhy v tlumených odstínech různých barev. Díky propracovanému vzhledu přinesou jemný půvab do domácnosti.

Fleecový pléd BONDEROSE v jemné béžové barvě má krásné střapce, které mu dodávají osobitost. Je ideální, pokud se chcete zabalit na křesle nebo se uvelebit na pohovce. Umělá rostlina TRISTAN v kombinaci s květináčem SIVERT přinesou zase kousek zeleně do vašeho domova.

Výrobky z nové kolekce Nordic Mood jsou dostupné na prodejnách a online na JYSK.cz

Objevit více

Oživte interiér pomocí závěsů

Oblíbené lampy naší nákupčí

6 snadných nápadů, jak zařídit malý byt

Jak si zařídit garsonku