Dekorace a moderní skandinávské doplňky

Zútulněte svůj domov pomocí stylových maličkostí, obrazy na zeď, svícny, lucerny, dekorační polštáře, plédykvětináče i květiny.

Udělejte si doma to pravé hygge a oživte i ty nejnudnější kouty. I minimalistické interiéry si zaslouží nějakou tu dekoraci. Domov nemá vypadat jako hotelový pokoj. Nebojte se použít zarámované rodinné fotky či suvenýry z cest. K ještě útulnější atmosféře pak pomůže osvětlení.

V nabídce najdete také doplňky do kuchyně a jídelny - stolovat tak můžete s pěknými talíři, hrnky, miskami i příbory.

Kolekce dekorací Nordic Mood

Čtyřikrát do roka představujeme novou kolekci pod názvem Nordic Mood. Kolekce odráží aktuální trendy a vy se tak můžete inspirovat a vnést do svého interiéru novou atmosféru. Kolekci najdete vždy na e-shopu i vystavenou na prodejnách.

Osvěžte domov barevnými dekoracemi

Dekorativní prvky v místnosti mohou mít výrazné kontrastní barvy, které vyniknou na pozadí tlumenějších odstínů stěn a nábytku. Obrazy na stěnách, barevné květináče, efektní doplňky ve výrazných zemitých barvách (cihlová, zelená, zářící stříbrná a zlatá) vyniknou na šedých a béžových stěnách a budou dokonale ladit s dřevěným nábytkem.

Inspirujte se skandinávskou jednoduchostí

Často jsou to malé detaily, které dodávají domovu pocit jednotného prostoru. Nechte se inspirovat Skandinávií a zařiďte si interiér jemnými prvky a dekoracemi, které k sobě budou ladit. Nejlepší doplňky jsou praktické kousky, které splňují nejen dekorační, ale také užitečný úkol. Například lucerna oživí každý prostor a zároveň může být dalším zdrojem světla. Do stylového květináče můžete vložit pokojovou květinu, která vám bude čistit vzduch.