Pružinové matrace s dlouhou životností

Hledáte matraci, která vám vydrží roky? Pokud ano, měli byste uvážit nákup pružinové matrace. Pružiny poskytují potřebnou podporu, aby byla hmotnost těla rovnoměrně rozložená. Pružinová konstrukce také poskytuje dobrou cirkulaci vzduchu, takže se v noci jednoduše nadměrně nezahřejete. Pružinové matrace obsahují různé typy pružin* a jsou oboustranné. Pokud budete pružinovou matraci pravidelně obracet, prodloužíte její životnost. Pružinové matrace nemají pevné rámy, musí být tedy položené na laťkovém roštu v postelovému rámu.

*Jsou dva typy pružin, které tvoří jádro pružinových matrací: 

  • Bonell: Pružiny typu Bonell mají tvar přesýpacích hodin. Jsou vyrobené z hrubého kovového drátu. Matrace má díky těmto pružinám tvrdý povrch a dlouhou životnost za dostupnou cenu.
  • Taštičkové Taštičkové pružiny jsou ještě menší než pružiny typu Bonell. Každá pružina je uložená v tenkém obale, tzv. taštičce, která slouží jako ochrana před opotřebením. Matrace je díky taštičkám tišší a stabilnější. S tolika opěrnými body se matrace ideálně přizpůsobí tělu a zajistí maximální pohodlí. 

Pružinové matrace - PLUS ?

Pružinové matrace - GOLD ?