Povlečení pro hluboké sny

Při výběru správného ložního povlečení je mimořádně důležité pohodlí. Někdo dává přednost silnému a teplému ložnímu prádlu, a někdo má rád, když je slabé a jemné. Příklady materiálů povlečení, které najdete v JYSKu:

 • Bavlna
 • Bavlněný satén
 • Polyesterové mikrovlákno
 • Flanel
 • Satén

Všechna povlečení jsou rozdělena do kvalitativních kategorií BASIC, PLUS a GOLD. Vyberte si z pestré palety vzorů a barev. Kromě klasických a moderních vzorů máme i širokou nabídku povlečení pro děti a povlečení v dětské velikosti.

Ložní prádlo u nás najdete pro jednolůžka i dvojlůžka, což znamená, že s jistotou najdete tu správnou soupravu, která bude vyhovovat vašim přikrývkám a polštářům.

129 výrobky/výrobků
  129 výrobky/výrobků

  Povlečení s mnoha vzory a z různých materiálů

  V průběhu roku přidáváme nová povlečení v atraktivních vzorech. Vaši ložnici tak můžete snadno oživit pomocí nové barvy či materiálu.

  Povlečení nabízíme v materiálech jako je flanel, satén, polyesterové mikrovlákno, krep či bavlna. Většina lidí preferuje bavlnu, což je jemný a přírodní materiál, výhody mají ale i polyesterová povlečení, která se nesrazí a nemačkají. Vyzkoušejte naše povlečení v různých materiálech a vyberte si to nejoblíbenější.

  Jak zvolit správnou velikost povlečení?

  Odpověď samozřejmě záleží na rozměru polštáře, přikrývky a matrace. Děti a dospělí potřebují každý jinou velikost přikrývek a tak se i logicky liší povlečení. Je důležité, abyste si vše důkladně změřili, aby veškerá povlečení a prostěradla dobře seděla.

  Povlečení na přikrývku nemá vždy stejný rozměr jako samotná přikrývka. Přikrývky většinou bývají o 5 cm kratší než povlečení. Tím pádem je povlékání přikrývky jednodušší a obecně je lepší, když má přikrývka uvnitř povlečení trochu místa. Jelikož máme v nabídce prodloužené i dvojité přikrývky, povlečení o rozměru 140x220 a 200x220 u nás najdete také.