Široká nabídka polstrů na zahradní nábytek

Polstry na zahradní nábytek jsou základem pohodlného venkovního posezení a skvěle doplní vaše zahradní židle, lavice nebo lehátka. V JYSKu nabízíme podsedáky na zahradní nábytek v různých barvách, tvarech a velikostech. V naší nabídce najdete polstry na polohovatelná křesla, sedáky vhodné na klasické židle, a také polstry na židle s vysokou opěrkou zad, na palety a lehátka.

Nové polstry mohou skvěle oživit váš zahradní nábytek ať už dáváte přednost klasickému elegatnímu vzhledu, kterého docílíte díky jednobarevným polstrům v hnědé, přírodní, černé nebo šedé barvě, nebo raději šáhnete po veselejší barvě jako je třeba zelená. V nabídce JYSKu najdete také polstry z pruhovaným vzorem. Většinu našich polstrů můžete k zahradními nábytku upevnit díky praktickým šnůrkám. Pokud polstry zrovna nepoužíváte, můžete je uklidit do venkovního úložného boxu, který je ochrání před jakoukoliv nepřízní počasí. 

63 výrobky/výrobků
  63 výrobky/výrobků

  Zahradní polstry oživí zahradní nábytek

  Oživte zahradní či balkónový nábytek levně a snadno pomocí podsedáků. Pokud chcete udržet sedáky ve vynikajícím stavu po dlouhá léta, pořiďte si box na polstry, který rovněž urychlí a usnadní uklízení po veselém dni stráveném na zahradě.

  Polstr přesně pro vás

  Je velký rozdíl v tom, jestli máte prostornou terasu nebo malý balkónek, kde si vystačíte pouze s jednou židličkou a tedy i malým polstrem na sedák židle.

  Pro větší posezení je potřeba si pořídit polstr na židle, polohovatelná křesla a lehátka. Pokud vám záleží na sjednoceném vzhledu, najdete u nás polstry v jednotných odstínech a materiálech. Bude pak jednoduché je zkombinovat třeba i se zahradní čalouněnou pohovkou.