Široká nabídka polstrů na zahradní nábytek

Vybírejte podsedáky na zahradní nábytek v různých tvarech a různé kvality. Mezi modely, které u nás najdete, jsou sedáky, polstry na židle s vysokou opěrkou zad, na polohovatelná křesla, palety a lehátka.

Nové polstry mohou skvěle a levně oživit váš zahradní nábytek ať už dáváte přednost klasickému vzhledu s černými, stylovými polstry k zahradnímu nábytku, nebo módnímu a živému výrazu se spoustou barev. Pro pohodlné sezení jsou nezbytností a stylové doplní zahradní židle, lavice a lehátka.

1 výrobek
  1 výrobek

  Zahradní polstry - Poloh. křeslo

  Polstr na polohovací křeslo ALHEDE různé
  200 Kč/ks
  400 Kč /ks
  Sleva 50%
  Do vyprodání zásob
  Pouze na prodejně

  Zahradní polstry oživí zahradní nábytek

  Oživte zahradní či balkónový nábytek levně a snadno pomocí podsedáků. Pokud chcete udržet sedáky ve vynikajícím stavu po dlouhá léta, pořiďte si box na polstry, který rovněž urychlí a usnadní uklízení po veselém dni stráveném na zahradě.

  Polstr přesně pro vás

  Je velký rozdíl v tom, jestli máte prostornou terasu nebo malý balkónek, kde si vystačíte pouze s jednou židličkou a tedy i malým polstrem na sedák židle.

  Pro větší posezení je potřeba si pořídit polstr na židle, polohovatelná křesla a lehátka. Pokud vám záleží na sjednoceném vzhledu, najdete u nás polstry v jednotných odstínech a materiálech. Bude pak jednoduché je zkombinovat třeba i se zahradní čalouněnou pohovkou.