Široká nabídka polstrů na zahradní nábytek

Polstry na zahradní nábytek jsou základem pohodlného venkovního posezení a skvěle doplní vaše zahradní židle, lavice nebo lehátka. V JYSKu nabízíme podsedáky na zahradní nábytek v různých barvách, tvarech a velikostech. V naší nabídce najdete polstry na polohovatelná křesla, sedáky vhodné na klasické židle, a také polstry na židle s vysokou opěrkou zad, na palety a lehátka.

Nové polstry mohou skvěle oživit váš zahradní nábytek ať už dáváte přednost klasickému elegatnímu vzhledu, kterého docílíte díky jednobarevným polstrům v hnědé, přírodní, černé nebo šedé barvě, nebo raději šáhnete po veselejší barvě jako je třeba zelená. V nabídce JYSKu najdete také polstry z pruhovaným vzorem. Většinu našich polstrů můžete k zahradními nábytku upevnit díky praktickým šnůrkám. Pokud polstry zrovna nepoužíváte, můžete je uklidit do venkovního úložného boxu, který je ochrání před jakoukoliv nepřízní počasí. 

Zahradní polstry oživí zahradní nábytek

Oživte zahradní či balkónový nábytek levně a snadno pomocí podsedáků. Pokud chcete udržet sedáky ve vynikajícím stavu po dlouhá léta, pořiďte si box na polstry, který rovněž urychlí a usnadní uklízení po veselém dni stráveném na zahradě.

Polstr přesně pro vás

Je velký rozdíl v tom, jestli máte prostornou terasu nebo malý balkónek, kde si vystačíte pouze s jednou židličkou a tedy i malým polstrem na sedák židle.

Pro větší posezení je potřeba si pořídit polstr na židle, polohovatelná křesla a lehátka. Pokud vám záleží na sjednoceném vzhledu, najdete u nás polstry v jednotných odstínech a materiálech. Bude pak jednoduché je zkombinovat třeba i se zahradní čalouněnou pohovkou.