Látkové rolety pro vaše okno

Rolety i duo rolety (tzv. rolety den a noc) jsou praktické, dostupné a velmi oblíbené. Nejčastěji se využívají v ložnicích, protože rolety často mají zatemňovací funkci. Upevníte je i bez vrtání. Výhodou rolet také je, že lze jejich šířku upravit podle šířky vašeho okna. Rolety se ale nedají zkrátit, proto si při koupi dobře zkontrolujte jejich délku a vše porovnejte s výškou vašeho okna.

V nabídce najdete 3 různé druhy rolet:

Nebojte se zkombinovat rolety se závěsy.

12 products
  12 products

  Rolety - Stínící

  Rolety - Zatemňovací

  Zatem.roleta BOLGA 45x170 hnědošedá
  165 Kč/ks
  399 Kč /ks
  Sleva 59%
  Do vyprodání zásob
  Pouze na prodejně
  Zatem. roleta BOLGA 45x170 bílá
  165 Kč/ks
  399 Kč /ks
  Sleva 59%
  Do vyprodání zásob
  Pouze na prodejně
  Zatem. roleta BOLGA 45x170 cm sv. šedá
  200 Kč/ks
  399 Kč /ks
  Sleva 50%
  Do vyprodání zásob
  Pouze na prodejně

  Rolety - Duo rolety

  Instalování nových rolet

  Rolety jsou levné a praktické řešení, které si snadno přizpůsobíte a nainstalujete sami. Jednou z výhod rolet je, že vždy sedí výškově k oknům se standardními rozměry. Rolety lze tedy nastavovat pouze na šířku. Každá roleta má v sobě držák na instalaci přivrtáním na stěnu, strop nebo okenní rám. Zároveň má ale také upínací držáky, které lze snadno zacvaknout a nasadit na okenní křídlo. Instalace je tak snadná bez šroubování a vrtání. Jsou vhodná na sklopná a otočná okna.

  Jak čistit rolety

  Rolety se zašpiní jen málokdy, když jsou buď srolované nebo úplně natažené. Většinu rolet jednoduše očistíte od prachu hadříkem či vysavačem. Pokud se rozhodnete rolety vysávat, použijte vhodný nástavec. Rolety můžete vyčistit hadříkem ve vodě s trochou prostředku na mytí nádobí.