Rolety do oken s jednoduchou montáží

Rolety i duo rolety (tzv. rolety den a noc) jsou praktické, dostupné a velmi oblíbené. Nejčastěji se využívají v ložnicích, kde rolety často plní zatemňovací funkci, ale i v jakékoliv jiné místnosti vašeho bytu či domu, kde chcete zabránit průniku světla skrze okno. V horkých letních dnech také částečně pomohou s regulací tepla.  Rolety z JYSKu upevníte i bez vrtání. Výhodou rolet také je, že lze jejich šířku upravit podle šířky vašeho okna. Rolety se ale nedají zkrátit, proto si při koupi dobře zkontrolujte jejich délku a vše porovnejte s výškou vašeho okna. V nabídce najdete 3 různé druhy rolet: rolety den a noc, zatemňovací rolety, stínící rolety. Nebojte se zkombinovat rolety se závěsy.

11 výrobky/výrobků
    11 výrobky/výrobků

    Instalování nových rolet

    Rolety jsou levné a praktické řešení, které si snadno přizpůsobíte a nainstalujete sami. Jednou z výhod rolet je, že vždy sedí výškově k oknům se standardními rozměry. Rolety lze tedy nastavovat pouze na šířku. Každá roleta má v sobě držák na instalaci přivrtáním na stěnu, strop nebo okenní rám. Zároveň má ale také upínací držáky, které lze snadno zacvaknout a nasadit na okenní křídlo. Instalace je tak snadná bez šroubování a vrtání. Jsou vhodná na sklopná a otočná okna.

    Jak čistit rolety

    Rolety se zašpiní jen málokdy, když jsou buď srolované nebo úplně natažené. Většinu rolet jednoduše očistíte od prachu hadříkem či vysavačem. Pokud se rozhodnete rolety vysávat, použijte vhodný nástavec. Rolety můžete vyčistit hadříkem ve vodě s trochou prostředku na mytí nádobí.