Osvětlení, které rozzáří váš interiér

Svítidla a lampy jsou důležitou součástí domácnosti. Osvětlení má mnoho účelů - typ světla je tedy vždy potřeba koupit podle místa, kde ho plánujete umístit. Do ložnice, k psacímu stolu či do obývacího pokoje patří různé druhy svítidel. Vybírejte kvalitní funkční osvětlení: lustry, stylové stolní i stojací lampy nebo pěkná dekorační světla: světýlka, neonová světla, lampy na baterie či noční lampičky. V nabídce nechybí ani LED žárovky a baterie.

42 výrobky
  42 výrobky

  Osvětlení - Žárovky a baterie

  LED žárovka TORE E27 LED 850 lumenů
  LED žárovka TORE E27 LED 850 lumenů
  50 Kč/ks
  Do vyprodání zásob
  LED žárovka TORE E27 320 lumenů
  LED žárovka TORE E27 320 lumenů
  55 Kč/ks
  LED žárovka TORE E27 G80 120 lumenů
  LED žárovka TORE E27 G80 120 lumenů
  70 Kč/ks
  Do vyprodání zásob
  LED žárovka TORE E14 400 lumenů
  LED žárovka TORE E14 400 lumenů
  75 Kč/ks
  Žárovka TORE 4W E27 LED 400 lumenů
  Žárovka TORE 4W E27 LED 400 lumenů
  100 Kč/ks

  Osvětlení - Lampy

  Rozjasněte tmavá zákoutí pomocí osvětlení

  Odborníci tvrdí, že na optimální osvětlení místnosti s rozlohou 20 m2 potřebujeme 3-5 zdrojů světla. V zimě to platí o to víc. Pokud máte doma jen jedno stropní světlo se slabší žárovkou, určitě to nestačí. Více různých zdrojů světla vytvoří příjemnější atmosféru a působí úplně jiným dojmem. Nebojte se zkombinovat s lustrem i dekorační světelný řetěz, LED pás, svícen či třeba dekorační světelný box.

  VYTVOŘTE SI DOMA HYGGE S DEKORAČNÍM OSVĚTLENÍM

  Se správnými svítidly si můžete vytvořit domov plný atmosféry. Často přes okna nedostáváme dost přirozeného světla a jediný světelný zdroj, kterým je často jen lustr, však nestačí. Umístěte několik lustrů vedle sebe a vytvořte optimální osvětlení jídelny. Pokud chcete vytvořit útulnou atmosféru v místnosti, je dobré použít různé zdroje světla, které pomůžou vytvořit pocit hloubky v místnosti. Stolní lampu můžete například použít v pracovně, ale skvěle se hodí i na poličku nebo do knihovny v obývacím pokoji.