Všestranné úložné boxy na polstry pro úložný prostor

Zahradní box na polstry uchová vaše polstry k zahradnímu nábytku čisté a suché po celé léto. Představuje také praktické řešení, co se týče úklidu terasy po dlouhém dni stráveném venku. Když si navíc koupíte zahradní úložný box ve větší velikosti, budete do něj moct rovněž rychle a snadno uklidit hračky a další drobné předměty, které by jinak mohly překážet, když si například pozvete přátele na grilování. V nabídce máme i úložný box, který zároveň slouží jako lavice na sezení.

Venkovní úložné řešení jsou odolné proti dešti a mrazu. Nabízíme modely z plastu, umělého ratanu či ze dřeva.

12 products
    12 products

    Vyberte si ten zahradní box pro vás

    Zahradní úložný box je ideální, pokud chcete mít všechny věci uložené na jednom místě tak, aby nezabíraly příliš prostoru. Nabízíme například box na polstry s kolečky, který je ideální pro ty, kteří často přestavují nábytek na terase. Nebo si můžete pořídit vysokou úložnou skříňku, kterou lze použít na zahradní nářadí, hrnce a jiné.

    Zahradní domek a úložný box v jednom

    V nabídce máme také plastový box, který poslouží jako zahradní domek. Rozměrem je sice menší, ale stále dostatečně všestranný. Box se dá otevřít z horní strany i z přední strany, aby byl přístup k uloženým věcem co nejlepší. Box má také systém otvírání popelnice, takže horní díl boxu otevřete jedním pohybem jako popelnici. Pokud úložný box používáte na odkládaní hodnotnějších věcí, můžete si box také zamknout.