Všestranné úložné boxy na polstry pro úložný prostor

Zahradní box na polstry uchová vaše polstry k zahradnímu nábytku čisté a suché po celé léto. Představuje také praktické řešení, co se týče úklidu terasy po dlouhém dni stráveném venku. Když si navíc koupíte zahradní úložný box ve větší velikosti, budete do něj moct rovněž rychle a snadno uklidit hračky a další drobné předměty, které by jinak mohly překážet, když si například pozvete přátele na grilování. V nabídce máme i úložný box, který zároveň slouží jako lavice na sezení.

Venkovní úložné řešení jsou odolné proti dešti a mrazu. Nabízíme modely z plastu, umělého ratanu či ze dřeva.

  Zahrada - Úložné boxy

  Úložný box YDERUP Š133xV64xH55 přírodní
  3000 Kč/ks
  3999 Kč /ks
  Sleva 25%
  Pouze na prodejně
  Úložný box SVENDBORG Š145xV60xH69 šedá
  3500 Kč/ks
  4499 Kč /ks
  Sleva 22%
  Pouze na prodejně
  Úložný box KARLBY Š128xV43xH42 tvr.dřevo
  4500 Kč/ks
  6499 Kč /ks
  Sleva 31%
  Pouze na prodejně
  Box polstry TAMBOHUSE Š150xV91xH77 přír.
  9000 Kč/ks
  11999 Kč /ks
  Sleva 25%
  Pouze online

  Vyberte si ten zahradní box pro vás

  Zahradní úložný box je ideální, pokud chcete mít všechny věci uložené na jednom místě tak, aby nezabíraly příliš prostoru. Nabízíme například box na polstry s kolečky, který je ideální pro ty, kteří často přestavují nábytek na terase. Nebo si můžete pořídit vysokou úložnou skříňku, kterou lze použít na zahradní nářadí, hrnce a jiné.

  Zahradní domek a úložný box v jednom

  V nabídce máme také plastový box, který poslouží jako zahradní domek. Rozměrem je sice menší, ale stále dostatečně všestranný. Box se dá otevřít z horní strany i z přední strany, aby byl přístup k uloženým věcem co nejlepší. Box má také systém otvírání popelnice, takže horní díl boxu otevřete jedním pohybem jako popelnici. Pokud úložný box používáte na odkládaní hodnotnějších věcí, můžete si box také zamknout.