Všestranné úložné boxy do venkovních prostor

Zahradní úložný box je praktickým řešením pro udržení vašich zahradních polstrů čistých a suchých po celé léto. Kromě toho usnadňuje úklid terasy po dlouhém dni stráveném venku. Při volbě většího zahradního úložného boxu získáte možnost rychle a snadno uschovat také hračky a drobné předměty, které by jinak mohly překážet při společenských událostech, například grilování s přáteli. Dobře poslouží také jako úložný prostor pro zahradní nářadí. Nabízíme široký výběr modelů vyrobených z odolných materiálů, včetně plastu, umělého ratanu a dřeva, které nejen poskytují praktickou úschovu, ale poslouží i jako estetický doplňek pro vaši zahradu. V nabídce JYSKu najdete také úložné boxy, které slouží také jako lavice pro pohodlné sezení. Venkovní úložná řešení jsou odolná vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, jako jsou déšť a mráz. 

17 výrobky/výrobků
    17 výrobky/výrobků

    Vyberte si ten pravý zahradní box pro vás

    Zahradní úložný box je ideální, pokud chcete mít všechny věci uložené na jednom místě tak, aby nezabíraly příliš prostoru. Nabízíme například box na polstry s kolečky, který je ideální pro ty, kteří často přestavují nábytek na terase. Nebo si můžete pořídit vysokou úložnou skříňku, kterou lze použít na zahradní nářadí, hrnce a jiné.

    Zahradní domek a úložný box v jednom

    V nabídce máme také plastový box, který poslouží jako zahradní domek. Rozměrem je sice menší, ale stále dostatečně všestranný. Box se dá otevřít z horní strany i z přední strany, aby byl přístup k uloženým věcem co nejlepší. Box má také systém otvírání popelnice, takže horní díl boxu otevřete jedním pohybem jako popelnici. Pokud úložný box používáte na odkládaní hodnotnějších věcí, můžete si box také zamknout.