Všestranné úložné boxy na polstry pro úložný prostor

Zahradní box na polstry uchová vaše polstry k zahradnímu nábytku čisté a suché po celé léto. Představuje také praktické řešení, co se týče úklidu terasy po dlouhém dni stráveném venku. Když si navíc koupíte zahradní úložný box ve větší velikosti, budete do něj moct rovněž rychle a snadno uklidit hračky a další drobné předměty, které by jinak mohly překážet, když si například pozvete přátele na grilování. V nabídce máme i úložný box, který zároveň slouží jako lavice na sezení.

Venkovní úložné řešení jsou odolné proti dešti a mrazu. Nabízíme modely z plastu, umělého ratanu či ze dřeva.

5 výrobky/výrobků
  5 výrobky/výrobků

  Úložné boxy

  Úložný box KRAMNITSE Š132xV114xH72 šedá
  3750 Kč/ks
  5499 Kč /ks
  Sleva 32%
  Pouze online
  Úložný box na polstry BERGEN Š197xV76xH71 černá
  5000 Kč/ks
  8499 Kč /ks
  Sleva 41%
  Do vyprodání zásob
  Pouze online
  Úložný box na polstry TAMBOHUSE Š150xV91xH77 přírodní
  9000 Kč/ks
  14999 Kč /ks
  Sleva 40%
  Do vyprodání zásob
  Pouze online
  Úložný box na polstry TAMBOHUSE Š150xV91xH77 šedá
  10000 Kč/ks
  14999 Kč /ks
  Sleva 33%
  Do vyprodání zásob
  Pouze online

  Vyberte si ten zahradní box pro vás

  Zahradní úložný box je ideální, pokud chcete mít všechny věci uložené na jednom místě tak, aby nezabíraly příliš prostoru. Nabízíme například box na polstry s kolečky, který je ideální pro ty, kteří často přestavují nábytek na terase. Nebo si můžete pořídit vysokou úložnou skříňku, kterou lze použít na zahradní nářadí, hrnce a jiné.

  Zahradní domek a úložný box v jednom

  V nabídce máme také plastový box, který poslouží jako zahradní domek. Rozměrem je sice menší, ale stále dostatečně všestranný. Box se dá otevřít z horní strany i z přední strany, aby byl přístup k uloženým věcem co nejlepší. Box má také systém otvírání popelnice, takže horní díl boxu otevřete jedním pohybem jako popelnici. Pokud úložný box používáte na odkládaní hodnotnějších věcí, můžete si box také zamknout.