Odstartovali jsme další kolo SMT programu

Odstartovali jsme další kolo SMT programu

U nás v JYSKu nám na talentech záleží a jedním z prostředků, jak rozvíjet jejich manažerské dovednosti a mnoho dalších, je absolvování tréninku Store Manager Trainee – rozvojový program Manažera prodejny v zácviku.

CO ZNAMENÁ PROGRAM SMT? 

Manažer prodejny v zácviku je šestiměsíční program, který se skládá z pěti tzv. modulů, které jsou rozložené do týdnů. V tomto ročníku bylo vybráno do programu 6 talentů z celé České republiky. Jelikož se v JYSKu řídíme slovy: „Prokaž odhodlání, získej příležitost“, stačí, když máte JYSKru v oku, chcete měnit věci k lepšímu, prokážete zápal pro práci, touhu po vědomostech, rozvoji – a můžete být i Vy jeho součástí. Kariérním možnostem se u nás meze nekladou.

Tento program nabízí skvělé tréninky přímo na naší centrále, která sídlí v Praze. Školení také probíhá i na ostatních pražských prodejnách, kde je možnost si některé činnosti prakticky vyzkoušet.  To ale nyní není možné vzhledem ke koronavirové situaci. Celým programem Vás provázejí zkušení mentoři, kteří působí na různých pozicích – od kolegů z HR po oblastní manažery. Po celou dobu Vám předávají teoretické informace, tipy a triky a dlouholeté zkušenosti, díky kterým se stanete těmi nejlepšími.

„PRVNÍ MODUL MÁME ZA SEBOU!“ CO NÁS ČEKÁ DÁL?

Součástí každého modulu jsou teoretické znalosti, díky kterým je SMT může převést do praxe – absolvováním rolových her a poté praktickým tréninkem na domovské prodejně.

V prvním modulu jsme se věnovali poskytování kvalitní zpětné vazby, která je nejlepším prostředkem pro rozvíjení zaměstnanců. Na základě zpětné vazby se dokážete posunout o krok dál ve svém osobním rozvoji. Nejenom vy, ale i tým vašich zaměstnanců. Další dny jsme se zabývali analýzou osobního profilu.

Abychom zajistili prvotřídní servis a rozvoj našich zaměstnanců, absolvování těchto dvou školení je nedílnou součástí. Závěr týdne byl věnován efektivnímu rozvržení rutin prodejny a našemu systému. Po prvním modulu naše SMT nyní čekají praktické tréninky na prodejně, kde na základě stanovených akcí budou plnit dané úkoly.

Druhé kolo SMT programu bude zahájeno v lednu. A jaká další témata nás čekají? V každém modulu se věnujeme jiné oblasti. Následující jsou leadership, nábor, analyzování čísel KPI a nastavení rozvojových akcí. Je na co se těšit!

PROGRAM NENÍ JEN TVRDÁ DŘINA, ALE I ZÁBAVA 

V letošním ročníku jsme teambuildingovou aktivitu pojali trochu netradičním způsobem. Nejdříve proběhla hra KAHOOT, která analyzovala jejich všeobecné znalosti o JYSKu.

V případě, že máš zájem o kariérní růst, chceš nastartovat svoji profesní kariéru a máš JYSKru v oku, sleduj naše kariérní stránky kariera.jysk.cz.