Torikottelei in Helsinki - outdoor area

Posezení pro 800 lidí díky JYSKu

Když zemi sevřela epidemie covidu-19, helsinský Torikorttelit se rozhodl obyvatelům města najednou zavřeným doma nabídnout způsob, jak se scházet, aniž by ohrozili své zdraví. 

Výsledkem bylo 830 míst k sezení na helsinském Senátní náměstí. Senátní náměstí je rozsáhlý prostor v samém srdci města. 
S tímto obrovským projektem JYSK oslovil produktový manažer Esa Kandelberg. Zajímalo ho, jestli budeme schopní dodat stoly a židle pro více než 800 lidí. Naštěstí je odpověď ano. 

Finský B2B manažer Iivari Hovi se úkolu zhostil:

„Vybavování rozlehlého Senátního náměstí představovalo velice zajímavý projekt, protože šlo o velký objem produktů, které bylo nutné dodat v krátké lhůtě. Díky této zkušenosti jsem si naprosto jistý, že jsme schopní zvládnout i velké projekty," říká Hovi.  

Požadavek rychlého dodání 

Esa Kandelberg s JYSKem spolupracoval už na předchozích projektech a díky tomu se nás rozhodl kontaktovat. 

„Od týmu organizujícího prostor na Senátním náměstí jsme obdrželi požadavek na vybavení poměrně velkého prostoru na základě plánů od interiérového designéra. A jako dodavatele jsme si vybrali JYSK díky skvělému produktovému katalogu a možnosti doručování i ve velkých objemech. Naše společnost už dřív pronajímala nábytek, který zahrnoval i produkty z JYSKu, takže bylo jen přirozené, že jsme se s nimi spojili," uvádí Esa Kandelberg. 

Výsledkem bylo outdoorové posezení dodržující zásady bezpečných rozestupů, které bylo v provozu v červenci a srpnu 2020. 

Už první měsíc byl pro Senátní náměstí úspěšný. V nejrušnějších dnech jej navštívilo až 8 000 lidí. 

Senate Square equipped with garden furniture
Senate Square equipped with garden furniture

Proč vám dokážeme pomoci 

Díky naší dostupné nabídce, spolehlivému doručení a profesionálně školeným zaměstnancům si zakládáme na tom, že jsme schopní zajistit transparentní komunikaci a máme chuť se pouštět i do náročných projektů. 

„Když uvážím urgentnost celé objednávky, musím říct, že doručení bylo naprosto skvělé. Komunikace byla jasná a rychlá a na naše požadavky a změny v JYSKu okamžitě reagovali. Budeme s nimi spolupracovat i nadále a JYSK můžu vřele doporučit," říká produktový manažer Esa Kandelberg.

 Pokud vás čeká podobně rozsáhlý projekt, nebo vás JYSK B2B a jeho schopnosti zajímá podrobněji, neváhejte se nám ozvat. Vždy vás rádi uslyšíme. 


Miroslav Košťál - B2B Manažér

Chceme, aby vaše zkušenost s JYSK B2B probíhala co nejlépe a nejhladčeji. Proto nezapomínejte, že se nám můžete ozvat s jakýmikoliv dotazy, obavami, nebo klidně jen návrhy. Jsme tu, abychom vám pomohli! 

Dejte nám vědět pomocí některého z níže uvedených kontaktů. Těšíme se na vás.  

Tel: +420228888350

E-mail: b2b-cz@JYSK.com

Kontaktujte nás