KASSOE HOUSING nabízí firmám ubytování pro zaměstnance

Ubytování pro zaměstnance s JYSK B2B 

Kassoe Housing je dánská společnost, která pomáhá jiným firmám nabízet vhodné a dostupné ubytování pro jejich zaměstnance. Nezáleží, jestli má jít o krátkodobé, nebo dlouhodobé ubytování, Kassoe Housing nabízí plně vybavené ubytovací prostory pro až 200 lidí v blízkosti staveb i jiných míst, kde je to potřeba. 

Jde o rozsáhlý projekt, a proto je JYSK B2B nadšený, že může být jeho součástí. Kassoe Housing nás oslovili s poptávkou nábytku a dekoračních předmětů a my jim velmi rádi pomůžeme najít to pravé vybavení, přizpůsobíme se jim s doručením, odborně poradíme a nabídneme produkty za dostupné ceny. 

Co dělá z domu domov 

Nutnost se ubytovat nedaleko pracoviště může pro mnohé představovat velice nekomfortní situaci. A proto se Kassoe Housing odjakživa snaží své ubytovací prostory zařizovat i útulně - zkrátka chtějí zaměstnancům nabídnout místo, kde nebudou pouze přespávat, ale i se zde cítit jako doma. Nábytek jako pohovky nebo postele je naprostou samozřejmostí, ale dekorační předměty jako koberce nebo rostliny promění pouhý dům v domov. 

Výkonný a provozní ředitel Kassoe Housing Christian Høgstrup je velmi rád, že spolupráce mezi JYSK B2B a Kassoe Housing pokračuje.

 „JYSK má široký sortiment a rychlé dodání, díky čemuž snadno vyhoví našim potřebám," říká Christian Høgstrup.

 

Práce pod tlakem 

Vzhledem k širokému zákaznickému portfoliu se v Kassoe Housing nikdy nenudí. To znamená, že občas musí nějaký projekt vyřešit do pouhých pár dnů. Naštěstí má JYSK široký sortiment a velké objemy skladem, takže jsme připravení čelit i těm časově nejnáročnějším výzvám. 

„Zrovna nedávno jsme měli objednávku, kterou bylo třeba doručit za pouhé tři dny. Ale JYSK ji bez problémů zvládl, protože byl připravený vše dodat včas," říká Christian Høgstrup.
 


Miroslav Košťál - B2B Manažér

Chceme, aby vaše zkušenost s JYSK B2B probíhala co nejlépe a nejhladčeji. Proto nezapomínejte, že se nám můžete ozvat s jakýmikoliv dotazy, obavami, nebo klidně jen návrhy. Jsme tu, abychom vám pomohli! 

Dejte nám vědět pomocí některého z níže uvedených kontaktů. Těšíme se na vás.  

Tel: +420228888350

E-mail: b2b-cz@JYSK.com

Kontaktujte nás