Zaměstnanci s telefonem

JYSK je digitální

JYSK již dávno není výhradně světem kamenných prodejen s nábytkem. JYSK je digitální společnost, která výrazně investuje do moderních online technologií.

Posuďte sami.

Jste-li zákazník můžete si v klidu domova online nakoupit nábytek nebo doplňky z JYSKu ze svého notebooku, tabletu, nebo i z mobilního telefonu. Online si můžete zjistit dostupnost zboží na nejbližší prodejně, můžete si online objednat vyzvednutí vaší zakázky na vybrané prodejně – tato služba se nazývá „klikni a vyzvedni“.

S výraznou digitalizací se potkáte i přímo na našich prodejnách. Nedivte se, že naši zaměstnanci mohou v práci používat služební mobilní telefony. Dnes už je to nutnost. Nesurfují na Facebooku, mobilní telefon používají pro vyhledání informací, aby vám poskytli skvělý zákaznický servis.

V mobilu zároveň mají nástroje potřebné pro práci na prodejně. Není to výhradně o hledání informací pro zákazníky, přes mobilní aplikaci naši vedoucí směn zadávají úkoly svým kolegům, oblastní manažeři prostřednictvím mobilní aplikace dělají pravidelná hodnocení vzhledu prodejny. Přes mobil se vyřizují reklamace zboží u našich dodavatelů.

Prostřednictvím online aplikace Staffino můžete ohodnotit vaši spokojenost se službami v JYSKu. Můžete tak učinit buď přímo z tabletu u východu z naší prodejny, nebo třeba z vlastního mobilu v pohodlí domova.

Schopnost orientovat se v digitálním světě je i jedno z očekávání od našich zaměstnanců.

Budete-li se ucházet o zaměstnání v JYSKu, pošleme vám emailem test na logické myšlení a dotazník pro analýzu osobního profilu. S velkou pravděpodobností vás pozveme i ke krátkému videopohovoru. To vše, jak jinak, online!

A jste-li už zaměstnanec JYSKu, po nástupu dostanete přihlašovací údaje do online zaškolovacího systému, který mimo jiné obsahuje produktová školení na matrace, přikrývky, nábytek, textil apod. Tento systém se jmenuje MYLEARN. Je velmi efektivní a především zábavný. Řada školení je pojatá formou online her, kdy si mezi sebou naši zaměstnanci mohou porovnávat dosažené výsledky.

Online jsou i pravidelná hodnocení zaměstnanců a jejich manažerů. V JYSKu se tato hodnocení nazývají PDP a skvělé je, že se na takový rozvojový pohovor můžete připravit třeba cestou autobusem domů z práce. Stačí vytáhnout mobil z kapsy a přihlásit se do MYCAREER.

JYSK je především o rozvoji zaměstnanců a v MYCAREER nově spouštíme i online hodnocení potenciálu našich zaměstnanců tzv. Pipeline overview. Každý zaměstnanec tak ví, v jaké oblasti se má rozvíjet, aby se v budoucnu stal kandidátem na manažerskou pozici v JYSKu. Všechny akce jsou tak přehledné a jejich plnění se dá dobře vyhodnocovat.

Z výše uvedeného je zřejmé, že moderní digitální technologie jsou v JYSKu jako doma. Držíme krok s dobou a výrazně investujeme do technického rozvoje společnosti. Jsme  vlastně taková retailová technologická firma a vyplácí se to!