Ocenění zaměstnavatel roku

Obhájili jsme titul zaměstnavatel roku

Zaměstnanci v České republice a na Slovensku jsou s JYSKem jakožto se zaměstnavatelem ještě spokojenější než minulý rok. Toto odvážné tvrzení potvrzuje fakt, že JYSK i v roce 2019 získal ocenění zaměstnavatele roku a obhájil tím tento titul z roku 2018. Toto ocenění, na základě velkého průzkumu, uděluje renomovaná HR agentura Kincentric, dříve AON.

Přestože všechny naše myšlenky a snahy v tomto těžkém čase směrují k vypořádání se s situací, která vznikla díky šíření infekce Koronaviru, máme ohromnou radost z toho, že se nám podařilo i tento rok získat titul zaměstnavatele roku 2019 v České republice i na Slovensku

Titul Zaměstnavatel roku 2019

Titul Zaměstnavatel roku se přiděluje společnosti s nejlepšími výsledky v průzkumu spokojenosti a motivace zaměstnanců. Cenou získává společnost s nejvyšším bodovým hodnocením. Dříve HR agentura AON, nyní Kincentric tento průzkum provádí už od roku 2004.

„Je skvělé, že již tak výborné výsledky AON průzkumu z minulého roku, se nám letos v obou zemích podařilo ještě vylepšit! Vynikající atmosféra v naší společnosti a vítězná nálada po zisku titulu AON Best Employer 2018 se společně odrazily ve vysokém skóre motivovanosti zaměstnanců,“ říká Jan Bek, HR manažer společnosti JYSK v České republice a na Slovensku.

Ocenění Zaměstnavatel roku 2019

„Potvrdilo se nám, že úspěch přináší nejen dobré ohodnocení zaměstnanců, ale především práce s talenty, kterým dokážeme doručovat karierní příležitosti. K úspěchu také pomohly dobře nastavené a fungující rozvojové programy na všech úrovních společnosti. A v neposlední řadě i jasná a srozumitelná komunikace ze strany vedení společnosti. To vše byly hlavní pilíře našeho opětovného úspěchu!“ vysvětluje Jan Bek.

Vzdělávání a rozvoj jsou základem firemní kultury JYSKu

Výsledek průzkumu i letos ukázal, že si zaměstnanci JYSKu nejvíce cení podpory a možností vzdělávání a rozvoje ve firmě.

Charlota da Silva, zástupkyně manažera oddělení Zákaznického servisu, říká. „Mám ráda výzvy a baví mě stát v čele týmu. Proto jsem ani chvilku neváhala a ještě dříve než jsem vůbec dokončila TALENT program, přihlásila jsem se do výběrového řízení na pozici zástupkyně oddělení Zákaznického servisu. Přestěhovat se ze Zlína do Prahy pro mě byla opravdová výzva, ale teď dělám to, co mě moc baví a naplňuje!“

Pro Jana Beka, HR manažera v JYSKu, znamená takové uznání od zaměstnanců skutečně mnoho.

„V JYSKu se toho odehrává opravdu hodně dobrého a my jsme doposud nebyli až tak dobří v tom, dávat o tom vědět všude kolem. Přístup a práce našich zaměstnanců nás manažery JYSKu každodenně motivují k tomu, abychom o tom dobrém, tedy o karierních a pracovních úspěších našich zaměstnanců, dávali vědět a podporovali tak jejich hrdost a loajalitu a zároveň tím i budovali značku JYSKu jako skvělého zaměstnavatele. O tom, že jsme na dobré cestě snad vypovídá i náš další titul zaměstnavatele roku 2019.“ dodává Jan Bek.

Průzkum Kincentric Best Employer 2019

K zajištění co nejvyšší relevantnosti a stability benchmarků, porovnává Kincentric výsledky společností, které se ucházejí o titul Kincentric Best Employer, s klouzavým tříletým benchmarkem trhu. V tomto ročníku jej tvořilo 210 společností z České republiky a 146 ze Slovenska, které se do studie zapojily mezi lety 2017 a 2019.

JYSK v České republice a na Slovensku

  • K dnešnímu dni má JYSK v České republice 90 prodejen a na Slovensku 47.
  • V JYSKu v České republice pracuje 700 zaměstnanců a na Slovensku 400.

Chcete vědět, jaký je život v JYSKu? Sledujte na Instagramu hashtagy: #goJYSK a #sJYSKrou.

Přidejte se k nám -> VOLNÁ MÍSTA