Ložnice ve třech různých stylech

Probuďte se do nové ložnice

Pomocí malých a levných změn můžete proměnit svou ložnici. Představujeme tři různé styly. Každý má svou vlastní atmosféru. Který byste si vybrali vy?

Soustředili jsme se na dekorace jako jsou koberce, dekorační polštáře, noční stolky, povlečení, lampy a fotorámečky. Proměna ložnice v úplně jiný prostor je snadná a vy se tak můžete každé ráno probouzet s více energií.

Probuďte se do klidu

Ložnice by měla být místem pro odpočinek. Proto je důležité vybírat dekorace, díky kterým vaše mysl bude v naprostém klidu.


Toužíte po oáze klidu? Použijte v ložnici neutrální barvy s jemnými tóny, které jsou inspirované zeleninou a ovocem, jako jsou broskev, cibule, fík a lilek, i divokými poli nedotčených květin.


Vneste přírodu do interiéru pomocí přírodních tónů a dekoračních kousků, jako jsou mušle a květiny. V nepředvídatelných časech chceme najít především pocit klidu a to právě tento styl přináší.

Probuďte se do rovnováhy

Většina se snaží v životě najít rovnováhu. Ať už je to v práci nebo doma. Zařiďte svou ložnici tak, aby byla funkcionalita a vzhled v rovnováze. Vybírejte kousky, které mají dlouhou životnost.


Funkční a krásné produkty s dlouhou životností jsou velmi žádané, protože na nich i po delším čase stále můžete najít nové zajímavé úhly, povrchy a využití.


Inspirací pro použité barvy jsou skandinávské pláže a písečné duny se světlými a přírodními tóny.


Kombinací těchto výrobků je nekonečně mnoho, protože jejich barvy jsou základní s občasným oživením. Díky tomu je můžete libovolně přemisťovat a budou se hodit všude.

probuďte se do barev

Bedroom with blue floral bed linen and decorative cushions in blue and rose colours


Možná potřebujete svůj den začít či skončit barevně. Tento styl hravě kombinuje kreativitu a relax.


Vybírejte barevné odstíny inspirované Skandinávií – pozitivní červená a jemné pastelové tóny v kombinaci s khaki a chladnými světle modrými odstíny severského léta. Tato kombinace přinese skandinávské léto do vaší ložnice.

Objevit více

Jak si vybrat novou peřinu? Kompletní průvodce

Jak si vybrat novou peřinu? Kompletní průvodce

Se závěsy se snadno vypořádáte s hlukem, horkem i zimou

Se závěsy se snadno vypořádáte s hlukem, horkem i zimou

Mini proměna ložnice za málo peněz

Mini proměna ložnice za málo peněz

Vzorované novinky

Vzorované novinky