Letní dekorace a doplňky do jakéhokoliv interiéru

Rozzařte svůj domov jasnými letními barvami

Nová kolekce Nordic Mood podtrhuje výběr letních dekorací, které dokonale navodí venkovní atmosféru i v interiéru. Ať už jde o různobarevné svícny, nebo nápadné vázy, v kolekci najdete vše, co potřebujete k tomu, abyste si domů pustili léto opravdu se vším všudy - nebo se inspirovali a mohli si letní atmosféru snadno připomenout kdykoliv během roku.

Kolekce Nordic Mood působí svěžím a energickým dojmem radosti díky jasným, ale přesto nerušivým letním barvám – kombinuje odstíny béžové s akcenty příjemných odstínů modré, růžové, zelené a žluté. 

Díky přirozenému tvaru a měkkým křivkám dodají dekorační předměty, například nápadné vázy SYLVESTER a TORMUND, vašemu domovu osobitost a hravost, ale zároveň neubírají z klidné atmosféry, která osvěžuje tělo i duši. 

Hrnek FREDERIK se neztratí v žádném bytě. Svými hravými pastelovými odstíny modré, zelené, žluté a růžové skvěle doplní každý domov. Snadno můžete pořídit všechny hrnky v jedné barvě, nebo si naopak nakombinovat barevný mix přesně podle svého gusta. Jednotlivé odstíny se skvěle doplňují, takže ať už sáhnete po jakékoliv kombinaci, nešlápnete vedle.

Artificial aloe vera plant with flowers, embroidered cushion, and faux fur throw on beige sofa
Skvělá nabídka
Dekorační polštář AGERTIDSEL 45x45 béžová
275 Kč/ks
399 Kč /ks
Sleva 31%
Umělá rostlina RASMUS V45 cm s květy
375 Kč/ks
499 Kč /ks
Sleva 25%

Umělá aloe vera s květy představuje krásný doplněk jakéhokoliv domova, který vítá tu pravou letní atmosféru. Doplňte svou pohovku dekoračním polštářem AGERTIDSEL v příjemném béžovém odstínu – je vyšitý květy, které z letního období dobře známe.

Pléd MYRFIOL z umělé kožešiny je jen posledním detailem, který chybí k dokonalému pohodlí. Měkký a na dotek velmi příjemný pléd vás za chladnějších letních večerů snadno zahřeje venku i uvnitř.

Bright blue twisted candle in candle holder with white stripes, and tealight holders in blue, yellow, and red
Svíčka BALDUR V26 cm modrá 4 ks/bal
50 Kč/bal.
(12.50 /Kus)
Do vyprodání zásob
Pouze na prodejně
Svícen MATS Ø6xV7 cm různé
50 Kč/ks
Pouze na prodejně

Svícen MARK je jednoduchý, přesto upoutá na první pohled. Proužky mu dodávají na osobitosti a hravosti a v kombinaci se světle modrými svíčkami BALDUR doplníte svůj domov osvěžující a zábavnou dekorací. Když přidáte ještě svícny MATS, dosáhnete příjemné atmosféry plné života, která ale nepřestává evokovat domov a pohodlí.

Řada výrobků z nové kolekce Nordic Mood je už dostupná a od 11. července je seženete na každé prodejně JYSK nebo na JYSK.cz.

Objevit více

Oživte interiér pomocí závěsů

Oblíbené lampy naší nákupčí

6 snadných nápadů, jak zařídit malý byt

Jak si zařídit garsonku