VADEHAVET válenda

V záři reflektorů: válenda VADEHAVET

Když lije jako z konve a vy chcete jen snít a dívat se do deště – proč to nedělat stylově? Přivítejte nejnovější dřevěnou válendu v našem sortimentu, VADEHAVET, která vypadá skvěle třeba přímo pod oknem.


VADEHAVET je skvělým příkladem elegance a severského minimalismu. Jednoduchost a funkčnost perfektně sedí do jakéhokoliv stylu.

Rám a nohy jsou vyrobeny z masivního dubu s certifikátem FSC®. To znamená, že dřevo pochází z udržitelných lesů, kde není káceno tolik stromů, aby si je les přirozeně nedokázal nahradit. Sedadlo je vyrobeno z polyesterových pásků, které jsou odolné proti vyblednutí. Soustředili jsme se na detaily a ujistili se, že v jednoduché a elegantní konstrukci nejsou viditelné žádné šrouby.

Pokud chcete vzhled válendy zjemnit, můžete ji dozdobit roztomilými dekoračními polštářky a teplými plédy – proměníte ji tím ve vzdušnou pohovku.


VADEHAVET vypadá pěkně ze všech úhlů, takže ji můžete umístit kamkoliv budete chtít. Vypadá krásně například pod okny, kde vyplní prostor, ale zároveň nepřekáží ve výhledu.

Tento kousek nábytku má dvě možná využití. Buďto si na něm můžete odpoledne krátce zdřímnout, nebo na něm můžete ukázat vaše nejhezčí plédy a dekorační polštáře.


Válendy jsou stylové, pohodlné a velice všestranné. Válenda zabírá méně místa než pohovka a poskytuje vám v interiéru jistou svobodu. Je šik a zároveň užitečná: Můžete ji umístit do ložnice nebo pokoje pro hosty, kam můžete odkládat oblečení a boty. Pokud ve vašem obývacím pokoji potřebujete víc míst k sezení, válenda je perfektní. Nebo ji lze umístit do haly, kanceláře, nebo kamkoliv jinam, kde potřebujete klasický kus nábytku.


Kam byste umístili svou válendu? Dejte nám vědět v komentářích.

Objevit více

Přineste jaro do svého domova s novou kolekcí Nordic Mood

Přineste jaro do svého domova s novou kolekcí Nordic Mood

Dodejte svému jídelnímu stolu hřejivý nádech

Dodejte svému jídelnímu stolu hřejivý nádech

Nápady na vánoční dekorace na stůl

Nápady na vánoční dekorace na stůl

Vánoční skřítci přichází

Vánoční skřítci přichází